Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok! Milyen tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Milyen tapasztalaitok vannak az internetes ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 15:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Utólag visszatekintve, semmi értelme nincs. Amikor soha nem kapsz egy leveledre/üzenetedre semmilyen választ, akkor felrémlik benned, hogy vajon mit keres az a sokezer nő az ilyen oldalakon, ha ennyire lusták egy sima nemet reagálni...
2012. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Rengeteg időt és energiát elpazaroltam a semmiért internetes ismerkedési próbálkozások miatt.


Mostmár azon a véleményen vagyok, hogy csak azoknak való a netes ismerkedés akik élőben nem mernek kezdeményezni. 22/F

2012. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a legnagyobb bajom hogy mindenki azt írja szeret utazgatni, bulizni, sportolni, futni, kutyát sétáltatni meg még ki tudja mit. Akkor hogy-hogy nem akkor ismerkednek. Én nem járok sehová mert se kutyám se macskám, a haverok nem érnek rá mert mindenkinek párkapcsolata van, a kollégáim családosak idősebbek, havonta 2-3 hétvégén a baráti körrel akik akkor ráérnek összejövünk és valamerre csinálunk egy programot amin jól érzem magam és az elég, de ez nem olyan amivel lehet büszkélkedni. Nincs egy darab képem sem amin normálisan látszanék és nem temetésen készült volna vagy nem múzeumok éjszakáján ahol lehetetlen tömeg nélkül fotózkodni. Ezek után tökre unalmasnak és otthonülősnek érzem magam. Ezek az állapotok nem fognak könnyen változni. Eljártam én társasozni és salsázni de az is csak heti 2 nap és ott is már inkább egy valaki miatt mentem.
2012. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

* arról nem is beszélve, hogy tényleg sok az idióta, a perverz vagy szimplán csak unatkozó és trollkodni vágyó.


Még engem is meg akarnak dugni a netes ismerkedő pasik pedig fiú vagyok... eddigi netes pasik akik beprbálkoztak nálam mint fiatal srácnál már bőven 20 felett van.

2012. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

NEGATÍV!


Én hülye barom állat, 8 hónapig próbálkoztam társkeresőkön!


sokan nem is válaszoltak de az 1 dolog...a másik része meg,

- egyedül élsz, külön lakásod vagy házad van

- mennyi a kereseted

- te szeretnél gyereket

- szeretnél megházasodni..mert én igen...

.....................

honnan a k*rva anyámból legyen külön lakásom havi 120 e Ft-ból.


Jah hogy egyesek nők szerint 250e Ft-ot legalább keresnem kéne?? naneee...


DE! szerencsére ezen túlvagyok, és igaz, hogy szórakozóhelyen, de ott ismertem meg egy lányt akiről azt hittem elsőre, hogy még 1 felmosó fát sem fogott meg életében, de csalódtam kellemesen, és 4 hónapja vagyunk együtt.

2012. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 ASOT ***** válasza:
akinek lehetősége van rá az hagyja a netet...
2012. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Tiszta gáz!

Szinte már sehol sem lehet...

37F

2012. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
B*sszátok meg, nem netes társkeresőn kell ismerkedni, hanem blogoknál, fórumban, ahol már NÉHA valami infó is szerepel az adott személyről. Tapasztalat. De nekem speciel itt sikerült.
2012. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Rövid leszek: negatív
2012. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A barátomat társkereső oldalon ismertem meg, egy éve vagyunk együtt.Nem vagyunk se rondák, se bunkók, se pedofilok, szóval csodák még vannak...:) 22/L
2012. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!