Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogytam az ismerkedéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogytam az ismerkedéshez kellő társaságokból, területekről, ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves Bp-i srác vagyok, és már lassan nincs honnan ismernem új lányt. Szeretnék egy barátnőt, és ugyan sok embert ismerek, de már nincsen senki aki csak látótávolságon belül lenne, pedig nem nézek ki rosszul. Esetleg lányok írhatnak ha gondolják, jó lenne ismerkedni.. :)

2012. jún. 18. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtanfolyam, sport, munka...
2012. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van haverod, annak az ismerősei között nézelődhetsz... nagyon sok lehetőség van... nem hiszem el, hogy Bp-n nem találsz magadnak senkit sem... :)
2012. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
net
2012. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt 20 leszek, van nyelvvizsgám, főiskolára járok. De ettől függetlenül valahogy nem jön össze. Már elég sok helyen körülnéztem, és hát.. az én ismerőseim közül már nincs olyan akinek tetszem és ő is nekem. Pedig nem vagyok ronda.
2012. jún. 18. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Haverok, buli, szamba: haverokon keresztül, bulikban, táncsuliban.
2012. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pircsimircs válasza:
Társkereső? Én ott szedtem össze a párom.
2012. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz a neten is. A legjobb, ha valami érdeklődésed kapcsán, indirekt módon csinálod. Több esélyt kapsz. (Még akár a Facebook csoportok, egyebek is működhetnek...)


Szintén jó lehet (még jobb is), ha átveszed, milyen társas tevékenységek, érdeklődési területek érdekelnek téged, és keresel rá klubbot, közösséget. Ha szereted a természetet, elmehetsz kirándulni. Ha valamiben jó vagy, az magabiztosságot ad, tehát fejlesztheted a nyelvtudásod...


A kisebb szórakozóhelyek, pubok remek helyek (néha, amikor berajzik egy leánycsoport). Volt, hogy nem volt elég ember csocsóhoz, biliárdhoz, máris ott voltunk. De olyan is volt, hogy csajok jöttek oda (persze, szokásos lejmolós téma, de a lejmolós témából könnyen lehet spiccesen hazakísérős téma is... :) ). Olyan is volt, hogy a vendéglátós odaszervezett minket, hogy szálljunk be játékba... :)


1. szabály: MENJ EL HAZULRÓL. A lányok flörtölnek. Jelzéseket küldenek. Ez magabiztossá tesz - még ha csak játéknak is szánják.

Nagyon fura... Én rettentően szorongós fajta vagyok. De volt olyan, hogy egy buszon utazós, szemezős, hajpiszkálós, vállsimogatós formáció után, elkezdtem gondolkodni...


- Nagyon be voltam tojva, mit hazudjak. Ennyire telt: Igazán helyes vagy, ha van kedved, csörögj rám, megismernélek. [névjegykártya átad]. Egy hét múlva írt egy E-mailt. :)

2012. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!