Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok! Milyen tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Milyen tapasztalaitok vannak az internetes ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 15:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki meg akar dugni, fiúk-lányok vegyesen. Nem lehet másról beszélgetni csak a szexről.


Egy két értelmesebb gyerekkel találkoztam. És ennyi.


22/L

2012. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Lehangoló...


23/F

2012. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki halál unalmas arc, vagy perverz vagy pedofil vagy elme roggyant. Találkoztam értelmessel is na ő meg csúnya volt.


17/F

2012. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Első: nagyot és sokszor csalódhattál, ha ez a véleményed. :D


Neten ismertem meg életem két, azóta is legmeghatározóbb nőjét. Egy jó barát és egy "annál is több". :)

2012. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Úgy érzem magam mint egy húspiacon. Egyből azt kérdik, hogy hány centi, hány kiló. Második körben pedig, hogy hány emberrel feküdtem le és mi a kedvenc pózom, szoktam-e maszturbálni...stb.


Ha ezeken túljutunk, akkor meg jönne a tali.

Nekem ez megfekszi a gyomrom, szóval köszönöm, inkább bocsátom árúba magam.


23/l

2012. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
*inkább NEM bocsátom...
2012. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Antimod ***** válasza:

Tegnap vettem el a lányt, akivel ott ismerkedtem meg (több év után persze). Van néhány jó tanács:


1) Hülyéknek nem kell írni.

2) Hülyéknek nem kell válaszolni.

3) Annál a kevés értelmesnél, aki van, nagyon résen kell lenni.

4) Ha valaki már chaten/levélben a szexre tér, na azt tuti "dobnám", virtuálisan.

5) Személyes tali minél előbb. Persze a lányoknak ez rizikósabb, nem árt, ha van egy testvér/barátnő, aki elérhető, ha gond van, és csakis nyilvános helyen talizni, nem erdőben, éjszaka stb.

2012. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

ma 15:31!


Csak az az érdekes, hogy a normális hangvételü levelekre nem érkezik válasz.

2012. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Hole Hunter ***** válasza:
Mindenkinek más-más tapasztalatai vannak, volt akinek összejött és akinek nem. Nekem szerencsém volt. Neten ismertem meg a számomra legfantasztikusabb nőt a világon...immár 7 éve élünk együtt.
2012. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Marhára elegem van már az "unalmas ember kösse fel magát" dolog miatt,az állatok és a növények még az embereknél is unalmasabbak mégis van hogy több szeretetet kapnak mint néhány szerencsétlen ember.Kezdek megint bepöccenni a sok hülyeség láttán
2012. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!