Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes ismerkedés, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés, első találkozáskor jó ötlet ha én megyek Ukrajnába gyermekestől?

Figyelt kérdés
24-éves nő vagyok és van egy 3 éves gyermekem. 1 éve ismerem valakinek lépni kell.Ha rá várok hónapok telnek el, én meg napok alatt odaérek gyermekestül.

2012. jún. 20. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne menj! ha akar valamit jöjjön ő... ezzel bizonyíthatja hogy tényleg akar téged... ráadásul a gyermekem nem is tenném ki ilyennek... elég rizikós a szitu :/
2012. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De ha ő nem lépett eddig, akkor valami baj van ott... Annyi idő alatt ő is odaérne hozzád, és neki gondolom nem kell senkit magával cipelnie...


Én el nem indulnék, ha nő lennék, az fix.

-ReapeR-25/F

2012. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ukrajna veszélyes hely. Tudod ki menne..

Ott minden 2 ember bűnözésből és csalásból él.

2012. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért, itt nem?
2012. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Neki ugyanannyi idő eljönni, miért te menj gyerekestül. Ennyi áldozatot tényleg hozhatna.

1 év alatt nem lett volna lehetőségetek előbb találkozni?

2012. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak egy éve ismered a gyerekedet?
2012. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne menj. Pasi után nem futunk, Ukrajnába különösen nem, gyerekkel pláne nem.


24/N

2012. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért mennék én mert neki nincsen pénze jelenleg.....Én meg nem várok még hónapokat rá.
2012. jún. 21. 08:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Ukrajnából nehezebb kijutni mint nekünk odamenni. Nekik kell vízum stb ráadásul lassú az ügyintézés. A lényeg hogy bízol e benne, szívesen találkoznál e vele, milyen gyakran beszéltek stb. Meg persze függ attól is hogy melyik részre mész. Egy kis faluba kárpátalján, egy nagyobb városba vagy a keleti részre. Ezek mellett, ha nem is szimpi akkor felfoghatod úgy mint egy kiruccanást vagy vakációt. Nekem nincs gyerekem úgyhogy nem tudom milyen kicsivel utazni, de ha úgy döntesz hogy mész akkor kellemes utazást, én szeretem az országot. Amit még észrevettem, hogy az ukrán nők nagyon szépek és nőiesek ezért egy átlag ukrán pasi az igényes, kicsit szexis, nőies nőkhöz vannak szokva. Ráadásul sokkal rámenősebbek mint a magyar lányok, de ez most nem lényeg csak szemléltetni szeretném, hogy ők nem úgy fogják fel hogy a nő fut utánuk, mert mások mint a magyarok. Ha egyből arra gondoltál hogy viszed a csöppséget is akkor feltételezem hogy nem zavarná őt, sőt. Bár én úgy gondolom hogy az első randi vagy találka azért mégis jobb lenne gyerek nélkül.
2012. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kipuhatolhatnád tőle hogy ő hogyan képzeli veled a talit. Stb. 1 év az nem olyan hosszú netes ismertségnél, főleg ha másik országban vannak a felek sztem. De érthető, hogy minél előbb talizni szeretnél, megtudni mivan :P
2012. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!