Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta vagy egyedül? Vágysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy egyedül? Vágysz már új kapcsolatra?

Figyelt kérdés

aki szingli, természetesen attól kérdem.

én nemrégóta vagyok szingli. sz*r. ő továbblépett, új pasi, és boldog. :/ énmeg itthon kesergek csak, meg búslakodok. :/

egyszerűen hiába csajozok, megérzik a csajok, ohgy nincs önbizalmam..:/


tehát, mióta vagytok egyedül, készenálltok e már egy új kapcsolatra, és volt e egyéjszakásotok, azóta vagy akár kavarás is? mert sajna nekem még azsme jött ösze..:/ egy k*rva csók sem....áhhh hogyafrancba kellene túllépni rajta??!!!! :(


jah, kort, és nemet is légyszi


20/F



2012. jún. 13. 08:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem mozgok semmilyen körökben, mert egy magányos lúzer vagyok. Másképpen hogy tartanék itt szerinted...?

Persze, tudom, az idősebb pasik bejövősek...ezt nem tőled hallom először. De bizonyára nem azon részük jön be nekik, akik még életükben nem csajoztak. Én még addig sem jutok el, hogy bepróbálkozzak egynél, tehát sosem tudom meg, igazad van-e. Mindegy. Én csak azért mondtam el a helyzetemet, hogy lásd, azért van rosszabb a Tiédnél, de látom nem veszed a lapot.

Akkor mondom így: Neked már sikerült becsajoznod, tehát elég valószínű, hogy újra sikerülni fog.

Nem fér a fejembe, hogy elolvasod az én helyzetemet, és nem leszel jobban tőle...

2012. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

nem leszek. miért lenék?!

msot neked sz*r...akkor nekem legyen jó, azért mert neked sz*r?!

én sme értelek.

sosme modntam, hogy van okom rinyálni ha a te helyzetedet nézzük , de nem érzem magma casanovának sem, hogy mostan izé, mennyimindnekivel volt dolgom.


lehet neked jó így ahogyan vagy, de nekem nem az, és bármit teszek nem javul a helyzet, mert amig lelkileg 0 vagyok ,addig nincs kisugárzásom, és önbizalmam sem.

2012. jún. 14. 22:11
 23/29 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nem versenyezni akarok, hogy kinek a sz@rabb, ne érts félre. Én csak azt hittem ezzel segítek.

Nekem sosem volt önbizalmam, Neked viszont volt. Gondolj vissza azokra az időkre, és tedd azt amit akkor tettél.

Csak jót akartam haver, ne kapd fel a vizet.

De azért azt nem mondod, hogy cserélnél velem, ugye...?

2012. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Na meg azt, hogy nekem jó így ahogy van, nem gondolhatod komolyan...
2012. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

háth, hidd el, hogy te sem akarzs velem...mert a kapcsolatokban nemcsak azvan ám, hogy szereted, szeret, megvagytok, beszélgettek, d*gtok...

rohadsok áldozattal, és lemondással is jár ám..:/ tényleg nagyonsokkal.:/

én egyáltalán em osztom azt, ohgy megszerezni könnyű, megtartani nehéz....háthhh már megszerezni is nehéz, egy tényleg oylanvalakit, akiben többet látsz puszta melleknél p*nánál, meg lábaknál..:/

2012. jún. 14. 23:39
 26/29 A kérdező kommentje:
ja és ugye a szakításokrol, és az utána lévő emgtörtségről, lelki nullázásról, fájdalmakról, ne is bezséljünk...mikor egéségügyileg semmi bajod nincsen, viszont mégis aztérzed, ohgy valaki épp kitépi a szvedet a heyéröl..:/
2012. jún. 14. 23:40
 27/29 anonim ***** válasza:

Jólvan, feladom, ne győzködj tovább. Tényleg csak segíteni akartam.

Nyilván mindig két oldala van az éremnek. Soha nem volt kapcsolatom, de hidd el azért azt felfogom, hogy nem fenékig tejfel, én azért mégis vágynék rá, ezt engedd meg nekem.

Én azért továbbra is úgy látom, hogy jobb élni, mint csak létezni és nézni, ahogy mások élnek.

Neked most sz@r, de ez az élet velejárója, ami azt jelenti, hogy élsz.

Én meg itt rohadok magamban és irigyellek, hogy neked van életed.

Tényleg csak jószándékból írom ezeket, ne legyél már ilyen ellenséges...

2012. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

15 éve..

15F

2012. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

de ha élni akarsz ,akkor mozdulj emg, és élj! :)

ne cska kifogás kifpgáshátán. mnej ki és élj :!

itt a nyár, tele vannak az utcák csinos csajokkal ,lenge ruciban :)

én si mennék rájuk elhiheted, de valahogy érzik rajtam ,ohgy nem kkóser lelkileg sokminden, és ez nincs kedvező hatással a dolgokra...:/

2012. jún. 18. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!