Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta vagy egyedül? Vágysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy egyedül? Vágysz már új kapcsolatra?

Figyelt kérdés

aki szingli, természetesen attól kérdem.

én nemrégóta vagyok szingli. sz*r. ő továbblépett, új pasi, és boldog. :/ énmeg itthon kesergek csak, meg búslakodok. :/

egyszerűen hiába csajozok, megérzik a csajok, ohgy nincs önbizalmam..:/


tehát, mióta vagytok egyedül, készenálltok e már egy új kapcsolatra, és volt e egyéjszakásotok, azóta vagy akár kavarás is? mert sajna nekem még azsme jött ösze..:/ egy k*rva csók sem....áhhh hogyafrancba kellene túllépni rajta??!!!! :(


jah, kort, és nemet is légyszi


20/F



2012. jún. 13. 08:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

8 hónapja vagyok egyedül és elég sz*r. Igen vágyom új kapcsolatra.


20L

2012. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én egy éve vagyok szingli.Néha nagyon jó,néha meg teljesen befordulok hogy nekem soha nem lesz senkim.Készen állok egy kapcsolatra de vannak elvárásaim is. 24/N
2012. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Több mint 1 éve nincs senkim,mondhatni szingli vagyok,mert az utóbbi 2hónapban azért lefeküdtem valakivel párszor. De vele valahogy a párkapcsolat nem jönne össze. Vágyom párkapcsolatra,csak annyi mindent kell most megoldanom az életemben, hogy gondolni se merek arra, hogy valakivel komolyabban együtt legyek!Ha megoldottam a dolgaim,akkor belevetem magam a dolgokba :)

26N

2012. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éve vagyok egyedül.Lett volna lehetőségem új kapcsolatokra,de nem kellettek,főleg nem akkora csalódás után,ami történt velem.Eldöntöttem,hogy csak olyan pasi kell,akivel tényleg összeillünk,más nem.Minek jöjjek össze csak azért valakivel,hogy utána 1 hónap,vagy fél év múlva szakítsunk?Akkor már inkább egyedül.Persze vágyok egy kapcsolatra,nagyon,de ez van.
2012. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

09:01--->szinte 100%-osan így vagyok vele ahogy ő


1 éve szingliélet nemrég volt 1 északás kalandom rohattul sz@rul sült el sajna..Nem kívánatos érzelmek jelentek meg részemről ,de esélytelen ,h komolyabá váljon lelépett az országból. :( Amm nagyon sok dolgot rendezni kell a környezetembe mielött belefoghatnék 1 normál kapcskiépítésébe. 22/F

2012. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok és már majdnem 2 éve szingli!

Volt egyéjszakás kalandom meg kavartam pár pasival de semmi komoly! Én is szeretnék egy komoly kapcsolatot végre

2012. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Öt éve, és már nem is érdekel. Minimális a kompromisszumkészségem a magánéletben. Ha valami nem olyan ahogy én elképzelem, akkor már ki is zártam.

34 ffi

2012. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
# 7 hát azzal csak az a gáz ,h sokat leszel 1 edül :(
2012. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, egy kapcsolatom volt, amit én komoly kapcsolatnak hittem a pasi meg csak szexkapcsolatnak. 10 hónapja vége, nem tudtam 100%-ig elfelejteni. Hiányzik, de lehet, h nem is ő, hanem maga egy párkapcsolat. Nagyon vágyom rá ...:/
2012. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.

Öt év alatt mindent meg lehet szokni. Szeretem a nyugalmat és a szabadságot.

2012. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!