Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta vagy egyedül? Vágysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy egyedül? Vágysz már új kapcsolatra?

Figyelt kérdés

aki szingli, természetesen attól kérdem.

én nemrégóta vagyok szingli. sz*r. ő továbblépett, új pasi, és boldog. :/ énmeg itthon kesergek csak, meg búslakodok. :/

egyszerűen hiába csajozok, megérzik a csajok, ohgy nincs önbizalmam..:/


tehát, mióta vagytok egyedül, készenálltok e már egy új kapcsolatra, és volt e egyéjszakásotok, azóta vagy akár kavarás is? mert sajna nekem még azsme jött ösze..:/ egy k*rva csók sem....áhhh hogyafrancba kellene túllépni rajta??!!!! :(


jah, kort, és nemet is légyszi


20/F



2012. jún. 13. 08:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

5-6 éve. Azóta pár egyéjszakás volt, de nem sok. Megszoktam.

F

2012. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Én 26 éve, és igen vágyok egy új kapcsolatra, szóval Te csak ne keseregj OK?

26/F

2012. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy én is írok, de nem fogok rosszat!


Aki kesereg az ne legyen önbizalom hiányos. Neki sem egy komplexusokkal küzdő valaki kell, hanem olyan személy, aki varázzsal bír és bearanyozza a mindennapokat! Ti ezt megtudnátok tenni? Nem csak nektek van szükségetek erre.. Én sajnos nem tudom milyen szinglinek lenni, fél év után futottam egy 5 éves kapcsolatba és most van egy negyed éve tartó kapcsolatom. Rég voltam szingli nagyon, kb. 6 éve... 21N

2012. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
2 éve nem vagyok kapcsolatban, és mondjuk az utolsónál jött az az eszmélés, hogy értelmetlen csak úgy fejest ugrani. Lehet a standardjeim túl magasak - vagy inkább specifikusak. Nem a külsőt illetően, mert tényleg van sok szép lány, de akarva-akaratlanul, nekem hozzám hasonló nő kell, mert nem megtűrni és elviselni akarok egy egész kapcsolatot, hanem felszabadultan megélni. 20/f
2012. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok egyedül, 1 kapcsolatom volt ami pár hétig tartott. És nem! Nem akarok új kapcsolatot soha többet.


23F

2012. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

elég vegyes válaszokat írtatok..:/

belül magamban azt érzem ,hogy készenállok egy új kapcsolatra...de az siemrőseim, barátaim aztmondják, ohgy ez hazugság, mert nem állok készen, csak valakit keresek a helyére..:/

lehet nekik vna igazuk tényleg...:!


21/N

kicsit irigyellek...még most is..:/ mert én kb ezen barátnőmig folyamatosan kapcsolatból kapocslatba ugráltam, tehát 15 éves korom óta gyakorlatilag egy hónap volt a legtöbb idő amit egyedül töltöttem...

de most tényleg nagyon szerelmes voltm..:/


nem siránkozok, és nem én tehetek arról, hogy van aki huszon x éve egyedül van...nézd, lehet te most vagy egyddül, de holnap jön valki akivel leéled az életed.

nekem pedig lehet, hogy a következő 20 évem egyedül tellik le...mert nemlesz oylan lány akinek kellek iylen lelki sebekkel..::/

2012. jún. 13. 12:50
 17/29 anonim ***** válasza:

Hidd el, átvállalnám minden lelki sebedet, ha cserébe elmondhatnám, hogy 26 évesen már volt kapcsolatom.

Nem vagy Te rosszabbul, mint én, ezt garantálom Neked.

Gondolj arra, hol tartasz hozzám képest, meg hogy ez nálad csak átmeneti állapot. . . . . . Na, jobb már?

12-es voltam

2012. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

3,5 éve :'(

kezdek teljesen tönkremenni a magánytól...

19/f

2012. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

gondolod átmeneti állapot,?!!! nemhiszem el.

sajnos eztkell mondjam...:/ k*baszottulelvagyok keseredve..:/

nemtudom miylen körökben mozogsz, de az én kortárs ismerősnőim mind mind a 17-20 ig korosztály, az idősebb f*szikra gerjed, tehát 26 tól..:))))


nemtudom, lessz e még valaha valakim..:/ msot nagyonugyérzem hogy nem. :/

2012. jún. 13. 21:57
 20/29 quetzalcoatl ***** válasza:

1 hónapja vagyok egyedül. Én szakítottam, de tapasztalat, hogy hosszú kapcsolat után kell várni, hogy ülepedjenek a dolgok. Nyár végére talán készenállok az újabb kihívásokra. :) Egyéjszalásoknak nem vagyok híve.

2 éve egy 2 és fél éves kapcsolat után hamar behálózott egy leányzó, és belevágtam.. az lett az eredménye h egy hónap után rájöttem, hülyeség volt, ő meg már kezdett belémszeretni.. Szóval leendő másik fél miatt jobb ülepedni hagyni egy kicsit.. :)


24F

2012. jún. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!