Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
AZ excsajom mindig rámír msn-en tök kedves aranyos meg minden... de gyakran megvág szavakkal, hogy msot milyen boldog az új barátjával. Közbe nekem meg azt írja, h kedvel meg stb ha legközelebb találkozunk majd közös képet is akar velem csinálni... ez mit jelentsen most? 2 pasit szeret egyszerre engem is meg a mostanit is? nem értem... vagy csak szivat? eddig ilyeneket sosem írt mióta szakítottunk!
2009. júl. 1. 22:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
egyszerü, ö még talizni akar! Meg sztem ha felidézi a rég multat akkor anniyra nem lehet boldog a pasijával! Gondold át hogy te mit akarsz! :) amugy mit is akarsz? te boldog vagy? vagy gondolsz még rá?
2009. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért nem vagytok együtt ha annyira szeret?Szerintem szivat.
2009. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
én nem vagyok boldog valahogy. nekem is a közös emlékeink hiányoznak jó volt vele nagyon. én járnék vele újra. vele tudnék bodog lenni.
2009. júl. 1. 23:01
 14/18 anonim ***** válasza:
mindenképp talizz vele és mond el neki nyiltan... de ne msnen! Ha irod neki hogy taliznál vele és ö is bele megy akkor nyert ügyed van! meg sztem amugy is! a második voltam...
2009. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
akar, de azt nem érte miért mondja, h később. vagyis most nem ér rá meg ilyesmi most is nyaralni van. azért én nem úgy látom az még a gáz, h ne lenne boldog ezért gondoltam arra ne-e szivat. boldognak tűnik csak aért gondoltam arra még, h esetleg szeret-e mert mindig kettőntről beszél meg az emlékeinkt emlegette a közös zenéinket hallgatta stb.
2009. júl. 1. 23:07
 16/18 anonim ***** válasza:
miböl veszed hogy boldog? Csak azért mert azt mondja?
2009. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
igen meg kirja szivekkel a srác nevét az msn fejlécbe. azt nem mondta, hgy boldog de ebből azt szűrtem le, h fel van spanolva eléggé most. csakhát, hogy miért álmodozik közbe rólam is azt nem tudom. írom neki, h emlékszik -e arra a zenére... erre ízt íra hogyne az a mi zenénk mosollyal...
2009. júl. 1. 23:16
 18/18 A kérdező kommentje:
vagyis mondta, hogy bolog de nem aznap este hanem előtte
2009. júl. 1. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!