Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret? Szívat? Vagy van másik csaj?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 2 hónappal ezelőtt egy sráccal msn-en (Pesti,19 éves, törökxD) nagyon tetszik nekem és állítólag Én is neki. Nem találkoztunk még személyesen mert messze lakunk egymástól de felhívott többször meg sms-ket írt és bele mondta a telóba hogy szeret stb... 2 hete mindig vitatkozunk hol ő kezdi hol Én. Ma bocsánatot kértem tőle "megalázkodtam" és ő vissza se írt msn-en teljesen semmibe nézett pedig Én rengeteg sértő dolgot néztem már el neki..és Úgy köszönt el h "lépek dolgom van szia ma vagy hnap leszek" eddig meg mindig úgy h szeretlek stb...jah a poén az hogy lejöttem msn-ről fél óra múlva felmentem és ki volt írva h "csak Nikinek" jól esett-.-" mondtam neki hogy van más csaj vagy mi és mondta h Niki csak haver és nincs más csaj de akkor miért viselkedik így?:S.. szal most nem tudom téll szeret? vagy csak szívat? vagy van másik csaj? segítsetek kérlek!
2010. jún. 5. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Több csajszit bolondít egyszerre. Meg milyen kapcsolat lenne az ahol már akkor állandóan vitatkoztok amikor még nem is találkoztatok személyesen? Ezen gondolkodj el.
2010. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szted?egyértelmű h szívat már bocsi :s

2 hónapja ismered és az is msn...hogy lehetne már szerelmes? egyértelmű h rajtad kívül még mást is hülyít

2010. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vicc....hogy szerethetne már 1x nem találkozott veled.
2010. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani DE SZERINTEM úgy nem lehet beléd szerelmes , hogy nem is taliztatok.személyes vonzalom hol marad?
2010. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van... de már most szarul esik ha bunkó..:S nem tudom mi legyen:S de Köszi a válaszokat:)
2010. jún. 5. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:

nem értem hogy mi értelme van az msnen járásnak :O

főleg hogy nagy a távolság.. persze hogy a fiú saját környezetében keres magának párt..

de ennek ellenére lehet h tényleg csak barát.

2010. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!