Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A csaj most szivat, vagy mit...

A csaj most szivat, vagy mit akar?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal az interneten,kb 2-3 hónapja.Nagyon jókat beszélgettünk eddig,és most elhívtam az Aqua parkba,Mogyoródra.Meg beszéltük,hogy csütörtökön megyünk,mindent letisztáztunk,okés volt.De már szombat óta nem ír semmit se msn-en,ma reggel sem írt vissza,délután se.

Szerintetek mi lehet?meg gondolta magát,vagy a szülei nem engedték el?:DDDDD

barátok vagyunk,neki van pasija,nekem meg csajom.


2010. aug. 2. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

barátok vagytok ? most akkor ez nem randi ?

am. lehet h spontán elromlott a gépe... vagy nincs netközlbe mindig közbejöhetnek ilyenek.

Szerintem nem akar szivatni,mi értelme lenne?

2010. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jah,spontán semmirese válaszol.Ha rezegtem neki mint a veszedelem akkor sem.Nah ez van
2010. aug. 2. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Rászánta magát, hogy elmondja anyunak, akinek meg komolyabb a fantáziavilága, mint King bátyónak, főleg ha a lányáról van szó... Anyu ősösztönösen ráparáztatta kicsi lányát a találkozásra, segítségül híva a vizes női test látványára gerjedő szörny ikreket, ráerősítve a neten ismerkedő szőrös negyvenesekkel és a kameraszexre ráunó, korán kiégett tinédzser kukkoló falkákkal. Valld be, ennyi ok elég az embargóhoz :)
2010. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!