Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami tesztelesi modszer?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tesztelesi modszer? Most ck szivat, vagy tenyleg szeret? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mar fel eve egyutt vagyunk, es a baratom mindig mondja hogy mennyire szeret. Az a baj, hogy nem erzem, hogy szeretne. Altalaban mindig en hivom fel, en lepek ra messen...es ha emiatt szot teszek, akkor mindig talal valami kibuvot...Hogyan tudhatnam meg, hogy komolyan gondolja-e amit mond?...valami tesztelesi modszer?
2010. febr. 16. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Rosszul teszed, de nagyon. Ne te nyomulj. Egy idő után a fiú meg fogja unni, hogy nem hagyod. Hagyd, hogy Ő írjon rád, hívjon és ne Te kezdeményezz! Egyszer kétszer lehet hogy te hívod, de ez ne legyen állandó. Ne add magad könnyen
2010. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézusom hány éves csávót találtál? 12 ?
2010. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
en 19 vok, o 21...szal...
2010. febr. 17. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ilyenkor érti meg az ember, hogy a 18 éves csajok miért szeretnek 30 éves srácokkal járni... Félre ne érts, F/25 vok:)


Csak azt szoktam mondani, hogy ha nem tetszik az a felállás ami van, akkor csak annyira tessék komolyan venni a fiúkát, amennyire ő komolyan vesz Téged.


Vagy persze jelezd neki, hogy ha szeret, akkor alátámaszthatná néhány gesztussal (ugye kijártuk már az óvodát;)), és adj 1-2 példát segítségképp.

2010. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Romániában élsz,eltaláltam?:)
2010. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így van. Vagyis volt. Egy idő után hozzászokik, hogy te mindig keresed, és nem fogja magát törni miattad, vagy azért, hogy találkozzatok. Elkényelmesedik. Egy kicsit menj pihenőre, vagyis legyél passzív. Várd meg, míg ő hív, ő ír rád. Ha kérdezi, hogy miért nem kerested, mondd, hogy el voltál havazva, de örülsz neki, hogy rád írt, mert így legalább tudtok beszélgetni.

Egyébként nem hiszem, hogy lenne teszt, ami kimutatja, mennyire szeret a párod, ezzel csak kis tinilányok szórakoznak...

Biztos nem szívatni akar, a fiúk még akkor se mondják sokszor, ha szeretik a másikat, ha tényleg komolyan gondolják... Mert az nem "férfias". Különben a szeretetet nem csak abból érezheted, ha mindig ő kezdeményezi a kommunikációt. Nálunk úgy van, hogy a párom sose volt az a heves természet, tudja, hogy este úgyis beszélünk, nem kell nagyon "igyekeznie", érted? Ha fellép msnre, és épp elfoglalt az állapotom, vagy tétlen, rám ír. De abból már nem csinálok problémát, ha nem ő kezdeményez. Nem azon van a hangsúly. Sokkal fontosabb, hogy hogy bánik velem, hogy rám szánja az idejét, hogy törődik velem.

Hogyan tudhatnád meg, hogy komolyan gondolja -e, amit mond? A tetteit kell megnézned.

Szívesen van veled? Szokott bókolni? Kíváncsi a véleményedre? Megosztja veled a dolgait? Kikéri a véleményedet, ha dönteni szeretne/kell valamiben? Tölt veled elég időt kettesben? Kíváncsi a barátaidra, családodra? Szokott meglepni? Szoktatok csinálni különlegesebb dolgokat? Kipróbálni olyasmiket, amiket még korábban nem?

Ne csak abból indulj ki, hogy "mert mindig én keresem őt." - lehet, hogy ő alapból ilyen habitus. Ez a szokás kialakult, minek változtatni rajta? (mármint talán így gondolkodik.)


Őszintén: ha én is tudnám, hogy minden alkalommal rám ír a párom msnen, vagy minden nap felhív telefonon, nem aggódnék amiatt, hogy nem fogunk beszélni, vagy találkozni. Mert az egy biztos pont. Érted?

Erre a legjobb példa: még pár hónapja kérdezte, hogy nem szeretek náluk lenni? Mert hogy olyan régen voltam ott.

Erre meg azt feleltem, hogy nem lett volna alkalmam mikor menni. Lehet, hogy meg tudtam volna oldani, de miért mentem volna, ha tudom, hogy ő úgyis jön? (Itt tanul a városban tanfolyamon, ezért hetente jönnie kellett, ha tetszett, ha nem.) És mivel én számítottam rá, hogy akkor találkozunk, nem is terveztem menni hozzájuk. Érted? :)


Bocs a litániáért, de remélem, tudtam segíteni. :)

23L

2010. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ikken Romaniaban elek, talan baj?....nem litania, es koszi hogy valaszoltatok:)
2010. márc. 6. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit ha fontos vagy neki majd keres ha nem leíród a gyereket egy jó tapasztalatnak és tovább lépsz.
2010. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!