Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
AZ excsajom mindig rámír msn-en tök kedves aranyos meg minden... de gyakran megvág szavakkal, hogy msot milyen boldog az új barátjával. Közbe nekem meg azt írja, h kedvel meg stb ha legközelebb találkozunk majd közös képet is akar velem csinálni... ez mit jelentsen most? 2 pasit szeret egyszerre engem is meg a mostanit is? nem értem... vagy csak szivat? eddig ilyeneket sosem írt mióta szakítottunk!
2009. júl. 1. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sztem szivat, élvezi, hogy két vasat tarthat a tűzben egyszerre.
2009. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sztem csak egyszerüen joban akar veled lenni, barátként! És ugye hogy van az ember egy baráttal? Elmeséli mi van vele mostanában! Sztem csak erröl van szó! De mondjuk ha te esetleg céloztál arra hogy még szereted vagy hogy ujra kezdenéd vagy bmi ehez hasonló akkor elképzelhetö hogy csak szivat! :S
2009. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
áhh tudja, h nekem is vanbnőm.
2009. júl. 1. 22:36
 4/18 anonim válasza:
akkor valószínűleg pont ez zavarhatja őt hogy ő úgy volt vele hogy ha egyszer szakít veled akkor úgyis megkap bárkit és te meg lehet hogy idők után tudnál csak új kapcsolatba bele menni és ez bántja őt h neked is van új párod akivel boldog vagy és megvagytok....és ez rossz így neki h te is boldog vagy ...bocsi de ezt az utolsó mondatomat ne értsd félre...
2009. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
második vagyok...akkor pedig az van hogy kiváncsi hogy féltékeny vagy e! Ezért mesél neked ilyeneket! Talán kiváncsi hogy te még érzel e valamit iránta csak nem meri ilyen nyiltan megkérdezni! :) Vagy csak egyszerüen kérdezz rá hogy mire véljed hogy ö ilyeneket mesél!? De azt ne csináld hogy te is elkezded mesélni hogy te is milyen boldog vagy! Azt tök átlátszó! :)
2009. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó meglátás ez nekem is beugrott :) én nem írtam neki de tényleg kicsit beszóltam, h miért meséled ezeket... meg elkezdett noszatalgiázni rólam meg kettőnkről. leírta, hogy bír mégés nagyon fontos voltam neki!
2009. júl. 1. 22:48
 7/18 anonim ***** válasza:
második... na akkor bele trafáltam! Tudni szeretné hogy te mit érzel! Féltékeny leszel e! Hát sztem ö ujra kezedené! :)
2009. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
akkor valszeg azért pedz arra, hogy "majd később"?
2009. júl. 1. 22:52
 9/18 anonim ***** válasza:
na most ezt nem értem! Mi késöbb? mit irt?
2009. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
azt, hogy ő hisz abban, h mi még találkozunk később... mert írtam neki, h lehet már sose látjuk egymást ezek szerint... ha ő msot ennyire boldog a sráccal én már képbe se kerülök azért pedzettem ezt a sose látjuk dumát, de nem molndtam neki, h azért írtam ezt csak neked írom. meg mondta, h ő biztos benne, h fogunk találkozni egy kacsintós szmájlival.
2009. júl. 1. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!