Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
1 évig voltunk együtt, végül szakítottunk, de félreértés miatt!2hónap csend volt majd szilveszterkor találkoztunk!majd rá egy egy hétre megint!a lényeg hogy most sokkal figyelmesebb, kedvesebb...!az egy év alatt nem volt ennyire normális meg figyelmes mint most a 2 alkalom alatt!szerintetek?de lehet csk szivat h nekem is rossz legyen mert én szakítottam!?
2011. jan. 9. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet, h rájött mit veszített. s most már máshogy akarja csinálni, h megtartson.
2011. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!