Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kinek higgyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársammal járok, legyen a neve Ernő, neki van egy jó haverja legyen Géza, Gézának van haverja mondjuk Józsi. Szóval Józsi és Géza egyik nap beszélgettek, de én csak a nevemet és Ernő nevét hallottam. Józsi ezután odafordult hozzám,és azt mondta, legyek őszinte. Kiderítettem, hogy azért mondta, mert nekem van egy jó fiúhaverom, ő is osztálytársam, a neve Laci. szal állítólag Ernő azt mondta, Laci átjött hozzám, anya felhívta Ernő anyját, és erre Ernő pipa lett. Laci nem is jött át hozzám, anyanem hívott senkit. ma kiderült, hogy Józsinak ezt Géza mondta, ám mikor megkérdeztem Gézát ő tagadta. Ernővel nem akarok beszélni erről, mert félek hogy összeveszne a legjobb haverjaival.. beszéljek vele? és egyáltalán kinek higgyek? egyébként szerintem tetszem Gézának, mert folyamatosan bámul, mindig a közelembe van.. miért nem tudják elfogadni ha boldog vagyok? köszi a gyors és megértő válaszokat :)
2012. jún. 4. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tipikus tizenévesek közti szarkavarás, ne foglalkozz vele.
2012. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kendrazoltan ***** válasza:
100%
rövidre zárhatod a dolgot, ha megosztod ezt Ernővel. Lehet, hogy lesz egy kis mosolyszünet a haverokkal, de ha azok ennyire parasztok, hogy kevergetik a szart, akkor az nem is feltétlenül baj...
2012. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gond... idővel kinövitek.
2012. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát elég nehéz nem foglalkozni vele.. próbáltam neki elmondani, de nemtudom hogy kezdjek bele. :/
2012. jún. 5. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!