Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom higgyek-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom higgyek-e neki?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt..nagyon szeretjük egymás t.Legalábbis eddig azt hittem hogy minden rendben de mindig olyanokat mond nekem hogy én vagyok a számára a tökéletes mindig ilyen lányt keresett és bennem minden megvan ami kell neki hogy soha nem érzett ilyet senki iránt. Ezzel nem is lenne baj...de az ex barátnőjének is anno szószerint ezeket mondta mint nekem.
2012. jan. 16. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs nála véletlenül egy diktafon?
2012. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mondja ezt ,mert most te vagy a Kedvese.


Nem hiszem hogy jobban éreznéd magad attól, ha azt monadán: talán te vagy a tökéletes nő számára, de megesik hogy van nálad jobb is. Te elég szép lány vagy, de azért valljuk be: van nálad szebb is!


Persze, hogy ezt mondja, mit mondjon? Kövér ,szakadt liba vagy, akinél még egy szappantartó is jobb társaság?

De most őszintén? Mit vársz? Örökkön örökké szerelmi vallomást? Holtomiglant?

22/L

2012. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Macs1209 ***** válasza:

Akkor nincs képzeletereje. Találjon már ki valami újat.


Amúgy ha sablonszöveg, lehet hogy ezt gondolja, de akkor

a következőnek is ezt fogja mondani...

2012. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
így látatlanban nem lehet eldönteni, hogy igazat beszél, ha te megbízol benne, hinned kell neki. Minden bizonnyal ezt érzi, csak nem tudja másképp kifejezni magát. Ez a dolog kétesélyes, vagy így gondolja és így is marad, vagy így gondolja, de még fogja mondani másnak is. Szerintem beszéld meg vlee a kételyeidet, ő tud megnyugtatni a legjobban :)
2012. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!