Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? ://

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik egy pasi az osztályomból, és most az utóbbi időben nagyon egymáshoz szoktunk. Állandóan flörtölget és ölelget.Ennek persze nagyon örülök de, viszont az igazi probléma az az hogy,pár napja a barátnőm azt mesélte hogy a pasi azt mondta neki hogy nem érezz irántam semmit, és hogy csak kihasznál. De viszont a pasi nagyon csodálkozott amikor megkérdeztem tőle hogy most mi van. :/ nem tudom mit higgyek.:// Szerintetek ??
2011. nov. 4. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg a fázósabbik fajtából való, így kell neki egy mellszőrmelegítő. Erre a funkcióra minden bizonnyal tökéletesnek tart.
2011. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyiknek se higgy! a barátnőd biztos féltékenységből mondtam jellemző dolog! a srác meg hát őt ki kell tapasztalni találkozgatni sétálni és méllyen beszélgetni és ugyis kiderül mit akar!

lépésről lépésre ja sajna kicsit hosszadalmas! de a b nőnek se mongy el mindent csak egy időután és ha megin előáll valamivel akkor tuti hogy féltékeny vagy szimplán rosszindulatu

2011. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tipikus lánysztori... Barátnőd is bele van esve és féltékeny, meg akarja szerezni előled, ezért mond ilyeneket, hogy neked ne kelljen a srác.

20/F

2011. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várakoztasd pár hónapig, és kiderül.
2011. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2011. nov. 4. 21:55
 6/6 Gabi022 válasza:
Hagyd inkább gyere hozzám van nálam egy huszas xD
2012. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!