Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi lehet az igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi lehet az igazság? Higgyek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú... Régebben nagyon jó barátok voltunk, de ez mindkettőnk részéről átalakult ... Megszerettük egymást. Legalábbis én őt biztosan... Ő is azt mondja, hogy szeret engem, de nem tudom. Ebben szeretném a segítségeteket kérni... A történet a következő! :

Van egy barátnője, akivel néha látszódik, hogy mintha szeretnék egymást... De néha meg inkább a fiú küldi el a francba... (szép szóval)... illetve ez van többször... Általában lent vagyunk ismerősökkel és van olyan, hogy nem zavarja, hogy ott van a barátnője, engem ölelget ,stb.

Azt mondja szeret, csak valamiért ragaszkodik a barátnőjéhez... Megértem persze :) De most akkor el kéne hinnem, hogy szeret? Megéri várni egy picit?? :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 15. 15:45
 1/4 DiMalto ***** válasza:
Iszonyatosan naiv vagy,szépen megetted ezt a "szeretlek de mással vagyok" dumát....Nem akarlak lebeszélni róla,de ha így bekajálsz ilyen ócska szövegeket,sokszor fogsz pofára esni.
2011. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem csak féltékennyé szeretné veled tenni a barátnőjét. Hagy a francba és ne menj utána, ne hagyd hogy ölelgessen és ha megkérdezi miért, mond hogy mert barátnője van. Így vagy szakít a csajjal és veled lesz (amit nem hinnék) vagy békén hagy de legalább nem játszik veled, de így legalább elkönyvelheted hogy van méltóságod. Nem tudom hány évesek vagytok, de ez később sokat jelenthet majd:) Velem 15 évesen volt hasonló. Nem kívánom senkinek se.
2011. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem úgy szeret,ahogy te őt....szóval ő kevésbé szeret,és még más formában is.

A jelenlegi barátnőjét hol elküldi,hol nem,szóval megbízhatatlan,gyerekes,döntésképtelen pasi.Gondolod,hogy veled jobban viselkedne?

2011. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek... :/:)
2011. dec. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!