Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van ebben igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ebben igazság vagy inkább hülyeség?

Figyelt kérdés

Van a társaságunkban egy srác, akit kb. fél éve ismerek. Elég jóban vagyunk, nem messze lakunk egymástól, így sokat beszélgetünk meg bulizgatni is járunk együtt. De pl mikor közös társaságban vagyunk és mondjuk feljövök én témába, akkor mindig olyan leszólóan beszél rólam. Mármint pl h: nem járna velem, nem is kavarna velem soha, meg nem aludna nálam soha meg ilyenek. (Mármint ezek ilyen poénként jönnek pl fel) És ezeket sosem rosszindulatúan mondja, hanem mosolyogva, meg kacsintgatva felém.

Most szerintetek akkor lényegében tényleg így gondolja és ennyire nem jövök be neki, vagy inkább az ellenkezőjét gondolja csak nem meri mondani, és ilyen gyerekesen adja elő, hogy soha nem kellenék neki?


én 16/L ő 19/F


2011. nov. 22. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

látszik, hogy hülye vagy.

semmi baj elnézzük.

2011. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így leplezi, hogy bejössz neki, bár nem vagyok egy nagy szakértő.
2011. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 20:54


Nem kértem ilyen jellegű hozzászólást.

2011. nov. 22. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ olyan cinikusan mondja, hogy

neeeem neem jááárnék veled...... ;) nem is aludnééék nálad.... ;) meg se dugnááálak....;)


vagy


kérdésre mondja pl így:

járnál Zsófival? nem, nemhiszem

aludnál nála? ááhhhh nem

megbasznád? meg hát

2011. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha komolyan gondolná, biz isten nem mosolyogna meg kacsintgatna.

Egyértelmű, hogy bejössz neki.


21F

2011. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!