Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotok volt már "hivatásossal"? Volt már valakinél ilyen? Hogy kell ezt kezelni?

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt volt, 18 éves volt. Itt,ahol élek legális a kupleráj, és "tök normál", hogy a fiatalság oda jár ünnepelni, szórakozni. Tudom, semmi közöm hozzá, mit csinált előttem, kivel volt, stb. Nem volt azóta sem, nincs ilyesmire igénye, csak fiatalság-bolondság dolog ez szerinte. De engem akkor is kiábrándít és zavar, hogy egy k.rvával volt együtt. Vagy ez gyakoribb, mint gondolnám, csak nem vallják be a férfiak? Vagy nem kell ezen kiakadnom? Mert ez az én értékrendembe nem fér bele.

És egyébként is, engem totál kiborít, hogy itt mindenfelé kupik vannak. Múlt héten is korábban jött haza egy buliból, a haverjaival volt. Kérdeztem miért, mondta, hogy a többiek elmentek a kuplerájba (megjegyzem a haverjai sem egyedülállóak), így ő inkább hazajött. Nincs okom aggódni, hogy ilyesmit csinál, ebben teljesen biztos vagyok, de akkor is... Túlreagálom, vagy ez tényleg gáz?


2012. máj. 30. 13:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem foglalkoznék vele. Ha a megismerkedésünk előtt volt, nem számít. Külföldön egyébként is elég sok férfi jár ilyen helyekre.
2012. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Túltettem magam a dolgon... Nem érdekel, hogy mit csinált 10 éve. Most velem fekszik, velem kel, és ez érdekel. És lehet, hogy az exeim sosem voltak k.rvázni, mégsem voltam velük soha olyan boldog, mint most. Soha nem volt még ilyen odaadó,és kedves pasim, mint ő. És valóban, most végre elmondhatom, hogy őszinte kapcsolatban élek, titkok és hazugságok nélkül.
2012. jún. 2. 13:42
 33/34 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg azért azt is, a fiúknak mi a véleménye hasonló ügyben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


(ex-prostit választanának-e feleségnek). Túlnyomó részük nem. Ezek szerint férfiból igényesebb jár ide.

2012. jún. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
37%

Gyakoribb ez a dolog mint gondolnád,látod milyen sok nő él prostitúcióbol.Ez régebben is így volt,"az ősi mesterség" mint tudod,csak nem szokás beszélni róla a férfiaknak.

Bevallom én is kipróbáltam.Pedig nem vagyok 100 kilós megkeseredett csúnya öregember.Nem akarom magamat dicsérni,de a lányok véleménye szerint elég jól nézek ki,sportolok is meg igényes vagyok,szóval többnyire nincs gondom a csajozással szerencsére.Ennek ellenére mégis hajtott a kíváncsiság,egyszer jó volt kipróbálni,nem bántam meg,de többet nem csinálok ilyet.

Ne haragudj ezért a barátodra.Ha elmondta az azt jelenti,hogy őszinte akar lenni veled,ezt próbáld meg értékelni.Az megértem,hogy te elítéled ezt a dolgot,nem is kell helyeselni,de ami elmúlt az elmúlt nincs értelme felhánytorgatni a régi hibákat.

2012. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!