Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotok volt már "hivatásossal"? Volt már valakinél ilyen? Hogy kell ezt kezelni?

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt volt, 18 éves volt. Itt,ahol élek legális a kupleráj, és "tök normál", hogy a fiatalság oda jár ünnepelni, szórakozni. Tudom, semmi közöm hozzá, mit csinált előttem, kivel volt, stb. Nem volt azóta sem, nincs ilyesmire igénye, csak fiatalság-bolondság dolog ez szerinte. De engem akkor is kiábrándít és zavar, hogy egy k.rvával volt együtt. Vagy ez gyakoribb, mint gondolnám, csak nem vallják be a férfiak? Vagy nem kell ezen kiakadnom? Mert ez az én értékrendembe nem fér bele.

És egyébként is, engem totál kiborít, hogy itt mindenfelé kupik vannak. Múlt héten is korábban jött haza egy buliból, a haverjaival volt. Kérdeztem miért, mondta, hogy a többiek elmentek a kuplerájba (megjegyzem a haverjai sem egyedülállóak), így ő inkább hazajött. Nincs okom aggódni, hogy ilyesmit csinál, ebben teljesen biztos vagyok, de akkor is... Túlreagálom, vagy ez tényleg gáz?


2012. máj. 30. 13:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettőtöknek meg van a maga múltja ami még nem volt közös. Az, hogy ott ki mit csinált ne befolyásolja a mostani életeteket. Nem ölt, nem lopott, kur*ázott. Ha most nincs rá igénye, nem menne és őszinte veled, minden rendben, akkor nem érdemes azon rágódni, hogy előtted mi volt. Azon rágódj, hogy veled mi van !
2012. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
Ha biztos vagy benne,hogy mostmár nem jár ilyen helyekre,akkor szerintem nincs okod aggódni,amiatt,amit régen,fiatal suhanc korában csinált.Az már a múlt,el kell felejteni,hisz gondolom neked sem ő volt az egyetlen férfi az életedben.Az meg,hogy 18 évesen jó mókának tartotta a k*rvázást,nem jelent semmit.Attól még válhatott felelőségteljes,normális férfivá.Azt viszont elitélem,hogy a párod barátai,akik szintén nem egyedülállók és gondolom nem is tizenévesek még ma is meglátogatják a kuplerájt.
2012. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
És mit szólnál ahhoz hogy ha a párod egy olyan nővel lett volna együtt,aki nem hivatásos,de már az egész város keresztül ment volna rajta?Az nem zavarna?A hivatásosnak legalább van esze hogy pénzt kér.És sokkal több pali volt már ilyen helyen,mint ahogy te azt gondolod.Sok esetben ki se derül otthon.
2012. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%

túlreagálod!

azért,mert amikor te még képben se voltál elment egy kupiba! és akkor mi van?

most veled van,és épp irtad,hogy elöbb ment haza egy buliból,mert nem akart a haverjaival tartani!


akik ott dolgoznak is csak emberek és nekik is vannak érzéseik és életük,nem védeni akarom őket,de könnyen itélkezik az ,aki soha nem volt ilyen szerepben!


szóval csak azt mondhatom,hogy a párod szeret a leirtak alapján és tanulj meg lazitani!

2012. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Ez azért nem akkora tragédia szerintem hogy 10 éve elment egy kur.vával. 100 pasiból 80 tuti volt már hivatásossal minimum 1x életében, az én haveri körömben is kb ez az arány.
2012. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
74%

Pont az imént írtam egy másik kérdéshez, hogy az én expárom folyton tőle jóval idősebb nők szeretője volt. (tehát ez sem könnyű szitu)


Nekem nagyon nehéz volt elfogadnom, főleg, hogy az egyikbe totálisan bele is szeretett. Aztán végül is beláttam azzal a makacs kis fejemmel, hogy nem az a lényeg, hogy mi volt, hanem az, hogy mi van most, és i lesz a jövőben.

Időbe telt, de sikerült.

2012. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

Az egyáltalán nem zavar, hogy korábban volt hivatásossal.


A férjem jóval a megismerkedésünk előtt volt, de azt mondta, kevés hervasztóbb, kiábrádítóbb dolog volt az életében, köszöni de egyszer elég volt.


Az már jobban zavarna, hogy a párban élő haverjai rendszeresen "oda" mászkálnak. Párod francia? Mert nálunk még a tankönyvekben is van olyan, hogy: 'Du. 17 óra: találkozás a szeretőmmel'. Szóval ők korántsem veszik olyan komolyan a monogámiát........

2012. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon megnyugtató... :) Kívülállóként én is így reagálnék azt hiszem, csak ez egy fura szitu nekem. Egyébként meg ha nem mondja el, meg sem tudtam volna. Nem balhéztam, nem hisztiztem, egy rossz szót nem szóltam neki. Csak most igyekszem helyre rakni magamban ezt a dolgot.

A haverjairól meg ne is beszéljünk, undorító dolognak tartom, főleg, hogy egyiküknek jövő hónapban esküvője(!) lesz. De azért nem az egész baráti köre ilyen hál' Istennek. Egy 10 fős társaságból 3-an mentek... De ezt nem tudom megérteni egyszerűen... Otthon a menyasszony, a két éves gyerek, ő meg k.rvázni megy...

4-es válaszolónak: semmi rosszat nem szóltam az ott dolgozókra, ez az ő életük, az ő dolguk, nincs jogom senki felett pálcát törni, nem is akarok.

6-os válaszoló: pont a te másik kérdésre írt válaszod késztetett arra, hogy kiírjam ezt a kérdést. :)

2012. máj. 30. 13:52
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

A férjemnek volt egy házassága előttem. Szex se nagyon volt az utolsó tíz évben, mire a válásig jutottak, már elég sok minden felhalmozódott benne. Kíváncsiságból válás után ő is elment. Bár számomra inkább a vicces a sztori, mert első körben annyira zavarban volt, hogy leült beszélgetni meg a cigizni a lányokkal, de szolgáltatást nem vett igénybe. Másodszorra már igénybe vette, de mondta, hogy annyira rossz élmény volt, elég is volt egyszer.

Engem egyáltalán nem zavar, annyit kérdeztem, hogy ugye gumiban volt, tehát nem kell most elrohanni teszteket csináltatni egyikünknek sem. Igen, volt gumi. Nekem nyolc, hogy korábban mit csinált, a k...zás akkor zavarna, ha most menne el. Viszont így abszolút a vicces sztorik kategóriában van.


A legénybúcsújára én még táncosnőt is rendeltem neki titokban (az egész buli titokban volt szervezve, úgy lett odacsalva a helyszínre). TEtszett neki, kíváncsi is volt ilyenre, de ez se zavar, mert semmi nem történt azon kívül, hogy nézte a műsort.

Mondjuk eleve én voltam a megrendelő, így a csajjal is én egyeztettem, én fizettem ki - tehát azokon a kereteken belül maradt, amit megbeszéltünk.

2012. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
Ha anno kipróbálta, de nem lett rabja, és vigyázott is, hogy ne vigyen haza piros pöttöst, szerintem nincs kivetni való benne. Nem mondom, hogy tapsikolj örömödben, mert a párod már ezen is túl van, de szerintem ne is reagáld túl.
2012. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!