Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotok volt már "hivatásossal"? Volt már valakinél ilyen? Hogy kell ezt kezelni?

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt volt, 18 éves volt. Itt,ahol élek legális a kupleráj, és "tök normál", hogy a fiatalság oda jár ünnepelni, szórakozni. Tudom, semmi közöm hozzá, mit csinált előttem, kivel volt, stb. Nem volt azóta sem, nincs ilyesmire igénye, csak fiatalság-bolondság dolog ez szerinte. De engem akkor is kiábrándít és zavar, hogy egy k.rvával volt együtt. Vagy ez gyakoribb, mint gondolnám, csak nem vallják be a férfiak? Vagy nem kell ezen kiakadnom? Mert ez az én értékrendembe nem fér bele.

És egyébként is, engem totál kiborít, hogy itt mindenfelé kupik vannak. Múlt héten is korábban jött haza egy buliból, a haverjaival volt. Kérdeztem miért, mondta, hogy a többiek elmentek a kuplerájba (megjegyzem a haverjai sem egyedülállóak), így ő inkább hazajött. Nincs okom aggódni, hogy ilyesmit csinál, ebben teljesen biztos vagyok, de akkor is... Túlreagálom, vagy ez tényleg gáz?


2012. máj. 30. 13:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, Hollandiában vagy Németországban éltek. Bár Hollandia jobban beleillik a képbe.
2012. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Ausztriában
2012. máj. 30. 17:38
 13/34 anonim ***** válasza:
22%
Én borzalmasan kiábrándulnék és valószínűleg szakítanék is vele. Nálam nem fér bele, hogy a másik embert megvásárolható tárgynak tekintsük, és meglep, hogy az előbbi hozzászólók kb. egy berúgás szintjén kezelik.
2012. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
54%

A férjem kamaszkorában verekedett is, egész komolyan. Sőt, volt egy skinhead időszaka is. Viszont én nem a kamasz énjéhez mentem hozzá, hanem a 20 évvel későbbihez, amelyik már nem csinál ilyen baromságokat.

Akkor ha régen bárki bármilyen hülyeséget csinált, azért egész életére meg kell bélyegezni?

Még gyilkosságért se büntetnek 20 évnél többre senkit a jog szerint.


Az sokkal érthetetlenebb számomra, hogy valaki egy múltbeli (mielőtt megismerkedtek) dolog miatt képes lenne szakítani.

2012. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Uhh,hasonló :/ Csak azok nem hivatásos k*rvák voltak páromnak.Elég elborzasztó,kiábrándító,ha belegondolok,hogy egy nap több ilyen mocskot is talált.Hogy adhatja le ennyire a szintet egy értelmes,normális ember...Ami erkölcs van benne mostanára,azt én tettem bele,de nagyon.Sajnos mondhatnám,hogy csak Te tudod,mennyire bízz a párodban,de sokszor még mi is elhibázzuk :( Azért a legjobbakat kívánom,kitartás az ilyen gondolatokkal szemben.
2012. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem kéne tovább ez az ember. Nem azért, mert lefeküdt egy prostituálttal, hanem azért mert képes volt így bánni egy valószínűleg nagyon rossz élethelyzetben lévő nővel. Szerintem a prostitúció esetében az ügyfeleket kellene büntetni, ahogy Svédországban is teszik. A New York egyezmény szerint a prostitúció fizetett nemi erőszak, ugyanis a "lányok" kb. 80%-a kényszerből van ott (csak a méltóságos "ügyfél" erre nagy ívben szarik). Na most, ha pl. a nemi erőszakot nem büntetné a törvény, lehet, hogy az ilyen szórakozásból nőket erőszakolna az utcán (még ha most tagadja is), mert mekkora poén az, ha egy másik emberi lényt szarrá alázunk, miközben döngetjük a mellünket, hogy mekkora ászok vagyunk. A k.urvázás is kb. ugyanerről szól. Egy életre megundorodnék egy ilyen embertől. De az is eszembe jutna, ha én is olyan kiszolgáltatott élethelyzetbe kerülnék egyszer, mint amilyenben egy átlag prostituált van (nem az, hogy én elmennék ilyennek, de mindenki kerülhet anyagilag vagy érzelmileg padlóra), akkor kb. velem is pont úgy bánna, mint azzal a szerencsétlennel. Az meg tiszta gáz, hogy minden hozzászóló a szerencsétlen qurvát nézi le, a f.aszi meg a menőmanó, aki alanyi jogon alázhat meg nőket.


[link]

2012. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó kommentes feltette bennem az i-re a pontot a bennem is kavargó gondolatokkal kapcsolatban. Teljesen egyetértek vele. Az erkölcsi hozzáállása hagy komoly kivetnivalót maga után, hogy egyáltalán meg tudott tenni ilyet. Az első gondolatom az volt, hogy én teljesen kiakadnék, mert ez nem egy éjszakai mulatozás, ivászat berúgással, hanem testi kapcsolat, amit a férfiak részéről nem tudok megérteni, hogy érzelmek nélkül kéjvágyból hogyan képesek megtenni. Gondolom látszik, hogy nő vagyok.., de tényleg nem tudom megérteni, és ez a véleményem.
2012. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
60%
Én is jártam már így, én szakítottam vele. Miután elmondta, hogy egy időben rendszeresen látogatott örömlányokat a haverjaival (és a haverjai még most is járnak hozzájuk), felfordult a gyomrom, és kicsit se kívántam vele a szexet, ráadásul rettegtem attól, hogy elkaptam tőle valamit, úgyhogy a nemi beteg gondozóba is elmentem tesztre. Számomra ez a "tényleg gáz" kategória. 25N
2012. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Teljesen jól tetted, ez mindig ott motoszkál utána az ember fejében, hogy ilyet csinált, valószínűleg én is képtelen lennék ennek tudatában lefeküdni vele ezután.
2012. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
A pincérnő dugás is ebbe a kategóriába esik?://
2012. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!