Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotok volt már "hivatásossal"? Volt már valakinél ilyen? Hogy kell ezt kezelni?

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt volt, 18 éves volt. Itt,ahol élek legális a kupleráj, és "tök normál", hogy a fiatalság oda jár ünnepelni, szórakozni. Tudom, semmi közöm hozzá, mit csinált előttem, kivel volt, stb. Nem volt azóta sem, nincs ilyesmire igénye, csak fiatalság-bolondság dolog ez szerinte. De engem akkor is kiábrándít és zavar, hogy egy k.rvával volt együtt. Vagy ez gyakoribb, mint gondolnám, csak nem vallják be a férfiak? Vagy nem kell ezen kiakadnom? Mert ez az én értékrendembe nem fér bele.

És egyébként is, engem totál kiborít, hogy itt mindenfelé kupik vannak. Múlt héten is korábban jött haza egy buliból, a haverjaival volt. Kérdeztem miért, mondta, hogy a többiek elmentek a kuplerájba (megjegyzem a haverjai sem egyedülállóak), így ő inkább hazajött. Nincs okom aggódni, hogy ilyesmit csinál, ebben teljesen biztos vagyok, de akkor is... Túlreagálom, vagy ez tényleg gáz?


2012. máj. 30. 13:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
76%

A múltja hozzá tartozik, nem tudod megváltoztatni. Ha szereted őt, a múltjával együtt kell elfogadni. Ha nem tudod elfogadni, akkor ennek a kapcsolatnak annyi.

Ezen pörögni viszont nem érdemes, méghozzá azért, mert

n e m v a gy k é p e s megváltoztatni a múltat, bármit teszel. Feleslegesen idegesíteni magadat meg kár.

2012. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
72%

Én még soha nem voltam prostinál de,

miben különbözik az mint az egyéjszakás kaland, amit a többség elfogad?

Most nem mindegy hogy pénzel fizetek neki, vagy meghivom valamire a szorakozohelen?


Eröszak? Egyetemre járok, és elég sok olyan lányt ismerek akik hétvégente/szünidöbe elmennek külöldre "dolgozni", és nem arrol beszélnek hogy milyen rossz hogy megeröszakolták öket, hanem arrol hogy milyen jol megy az uj auto, meg milyen szép az uj házuk.


Egyébként a kupiba mennyibe kerül egy csaj? :D

2012. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
71%
Ilyesmivel foglalkozó cég adminisztratív részén dolgozom, viszont a lányokkal is sokat kell találkozni, beszélgetni. Nagyon is messze állnak a "kényszerítettől". Jól keresnek vele és foggal-körömmel ragaszkodnak a munkájukhoz. Ott biza' nem erőszakolnak senkit, önként és dalolva csinálják.
2012. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
93%

Meglepődnék, mert a párom érzelmes, kötődő típus, és távol áll a jellemétől az ilyesmi.


Van különbség szerintem, hogy könnyűvérű nővel volt pénz nélkül, vagy fizetett a szexért. Az előbbi ugyanis szólhat az élvezetről, míg a prostitúció egyértelmű kizsákmányolás. (A legtöbb prostituált nem örömében csinálja, és a pénzzel se mindig maga rendelkezik...)


Az már végképp nem tetszene, ha a haverjai erkölcsi színvonala ott lenne, hogy kapcsolatban vannak, de azért kupiba járnak.


Társaságfüggő, hogy ez mennyire általános, én pl. nem mondhatnám, hogy az ismerőseim nagy része lett volna. 1-2 emberről tudom.

2012. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
38%

Azért én visszakérdeznék: Azok a tisztelt hölgyek, akik lenézik a prostituálthoz járókat, abba belegondoltak már, hogy némelyik férfinak ez az egyetlen esélye a szexre?

Bevallom őszintén, fiatal férfi létemre én is hozzájuk járok és nincs bűntudatom miatta. Kedvesen és szeretettel bánok velük, mielőtt belekezdenénk, beszélgetni is szoktunk.

Svédországban egyébként nem is hiszem, hogy alapból sokan akarnának prostihoz menni. Ott egyenjogúság van, a férfiak mernek udvarolni, mert a nők is vevők rá; arról már nem is beszélve, hogy ott a nők simán kezdeményeznek. És nem csak párkapcsolatra, hanem simán szexet is.

2012. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó: pont ez az alap probléma. A nők többsége nem tudja elképzelni, hogy rendszeresen járjon idegen férfiakhoz azzal a céllal, szexeljenek negyed órát. Sok nő van, akinek nincsen párja, és ezért nem is szexel senkivel, mégsem megy selyemfiúkhoz. Én pl. nem tudom megérteni, miért jó érzelmek nélkül szexelni egy idegennel és a gondolata is taszít. Abba meg ne menjünk bele, hogy ugyanazt dugja belém, amit egy qrvába... pfhej!
2012. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
48%

Nem paromrol van szo ugyan, csak egy jo baratomrol, aki elegge, talan tulzottan is oszinte ilyen teren, es aki valoszinuleg parom lenne, ha foldrajzilag is megfelelne :)

Szoval tobb, mint tiz eve elvalt, van egy majdnem felnott lanya is, korulbelul 500 not szamlal, amibol tobb, mint 100 fizetos volt. Azzal ervel, hogy inkabb fizet erte, minthogy megeroszakoljon valakit :))

2012. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
50%

Nem érted a lényeget. Miért menne egy nő selyemfiúhoz, ha ingyen is megkapja?

Az ide beírók-akik elítélik- azt ítélik el, hogy pénzt fizet a férfi a nőnek. Ha alkalmi kapcsolata lenne vagy szexbarátság, akkor azt mondanák, hogy ok.

Ezt egy férfinak sokszor nagyon nehéz összehoznia, míg egy nőnek-ha akarja-nagyon könnyen megy.

Nekem már öt éve nincs barátnőm, szóval azt hiszem, érthető a döntésem.

2012. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem túlreagálod.


A párom mesélte, hogy még az egyetem első évében elrángatták a haverjai egy kupiba, bement, aztán kijött mert nem volt gusztusa hozzá.

Ez fél évvel az előtt volt, hogy összejöttünk, nem tízzel. Úgy hogy már szerelmes volt. Viszont elárulom, vannak sokkal cifrább történetei.


Nem mondom, hogy tapsolnod kell örömödben, vagy bármi ilyesmi, de vannak dolgok, amiket ki kell próbálni az előtt, hogy véleményt alkotnál róla. Elmondta, te tudomásul vetted, kár vele többet foglalkozni, én nem tenném.

Értékeld, hogy megosztja veled a múltját, mert ha nem így lenne, sosem ismerhetnéd meg igazán. A múltad adja a jelened.


Több mint tíz éve ismerem azt az embert, akibe szerelmes vagyok, öt éve együtt vagyunk, és rájön az ember, hogyha szerelmes, nem ítélkezhet a másik felett.


Ne járjon kuplerájba, ha kapcsolatban van, ne legyen rendszeres vendég, ha van valakije, aki szereti, de elítélni azért, amit a múltjáról bevallott, akkorról, mikor még nem ismert szerintem bolondság.


Hogy milyen lelkivilága lehetett? Olyan mint minden más 18 éves srácnak.


A párom még tiniként csak azért verekedett egy barátjával, hogy a rendőrök bevigyék, látni akarta milyen egy börtön. Milyen ember ő?

Pont olyan, akibe beleszerettem.


Viszont, ha ez neked sok, ha az értékrended nem engedi meg a tényt, hogy a párod TÍZ évvel ezelőtt lefeküdt egy örömlánnyal, akkor nem melléd való emberrel vagy.


Ugye rossz volt elolvasni a végét?

2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
"Nem érted a lényeget. Miért menne egy nő selyemfiúhoz, ha ingyen is megkapja?" Miből gondolod, hogy ha egy nőnek x évig nincs párja, akkor lemegy egy buliba, meghívatja magát valamire, és jól megb@szatja magát? Ha minden magányos nő így tenne, nem kellene qrvákhoz járnod, csak küldenél a szomszéd asztalhoz egy pohár valamit... Nekem volt, hogy 3 évig nem volt párom, és nem szexeltem senkivel, mert nem az hiányzott, hanem hogy szeressen valaki és foglalkozzon velem. Kell a fenének a szex, ha valakinek csak egy zacsiürítés vagyok. Na, ez az az alapvető különbség, ami miatt a nők nem értik, hogy miért kell valakinek qrvázni.
2012. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!