Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan valakinél,...

Volt már olyan valakinél, hogy a legnagyobb reménytelenség és depresszió közepén talált rá a szerelem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

remélem pár hét múlva visszatudok jönni kommentelni, hogy én...


de tapasztalatból mondom: a depressziós embert elkerülik, szerintem gyakorlatilag kizárt ilyenkor új kapcsolatot létesíteni, mert taszító

2012. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom:)Csak hátha vannak extrém esetek.
2012. ápr. 1. 21:22
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam még vérbeli depis,ez nem is baj:)Élet vidám lány vagyok:)Szerencsére:) 14L
2012. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha rossz paszban voltam,mindig hülyéket vonzottam be,akiknek szintén rossz periódusban volt az életük.Először állj talpra,aztán kezdj el nézelődni!
2012. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
14L vagyok:Na a kérdésre elfelejtettem válaszolni:Nem-nem volt még ilyen
2012. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A párom.

18 éves volt akkor. Nem amolyan "tini izé" baja volt. Kemény depresszió, öngyilkossági gondolatok, majdnem tettlegesség, fenyegetések, fájdalmak.

Akkor jöttem én...nem akarom fényezni magam, követtem el hibákat akkor (volt, hogy bántottam...mármint szavakkal) de többnyire éreztem, mire van szüksége, mit kell tennem. A barátai elmaradoztak, a családja (akik egyébként egy teljesen normális, jó egzisztenciájú család) semmiről nem tudott, még félig gyermekként, viseltem a hátamon ezeket a dolgokat. Ennek már 5 éve. A párom azt mondja nékülem nem ment volna. És nem is gondolta, hogy vagyok, leszek neki.


Ma már 22 évesek vagyunk, ez a közös élmény, a sok átélt fájdalom erőssé tett minket, a kapcsolatunkat. MA már kiegyensúlyozott, vidám, életkedvvel teli ember, aminek én örvendek a leginkább :D


VAN kiút mindenből!

2012. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Menny idős vagy, fiú/lány?

2012. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
22n
2012. ápr. 1. 21:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy ördögi kör...én is reménytelen vagyok és a depresszió kerülget, és úgy érzem hogy csak a szerelem tudna talpraállítani igazán...de ha az ilyen embereket kerülik, akkor kíváncsi vagyok mi lesz ebből...

23L

2012. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig voltam magam alatt. Nem olyan tényleges depressziós voltam hanem olyan szomorú. Semmi sem jött. Ez olyan 15 évesen kezdődött, hát mi más miatt mint a szerelem miatt:D Aztán olyan 18 évesen volt egy jobb periódusom. Lesz@rtam mindent és jól éreztem magam. Akkor lett is barátom, ragadtak rám az amolyan 2beszélgetőpartnerek" is (természetesen fiúk). Most 22 évesen egyedül vagyok és eléggé depis már megint. Majd feltolom magam az optimumra előbb utóbb de addig tudom, hogy feleslegesen várom:S Ilyenkor nagyon bele lehet ugrani a még rosszabba is:S De majdcsak jön valami remélem.. Már nagyon várom de ilyenkor tutira nem jön:S :D 22l
2012. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!