Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez depresszió lehet?

Ez depresszió lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi van velem mostanában, de semmi, tényleg semmi nem érdekel. Híztam 6 kilót az elmúlt 3 hónapban, régen már egy kiló miatt is szomorú voltam, de most ezzel a 6-tal sem foglalkozom, folyamatosan csak zabálok. A suli sem érdekel, sosem tanulok, régen 4-es, 5-ös tanuló voltam, most olyan 3-as, mert semmi motivációm a tanuláshoz, nincs jövőképem, az sem érdekel, mi lesz belőlem. 17/L
2012. márc. 6. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam szintén ugyanez(17/L).

Én nem depressziónak fogom fel, szerintem attól messze áll a dolog. Saját magamból kiindulva, azt mondanám sok a változás körülöttünk és van bennünk egy kis lustaság is. Motiváció itt sincs, nem tudom mihez szeretnék kezdeni, néha Nekem is 'leszarom' érzésem támad, de el lehet hessegetni és rájön az ember idővel, ha most nem tanul, később bánhatja (mikor már talán lenne érdeklődés, csak a lehetőség úszik el...)

2012. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bence_ ***** válasza:

Tavaszi fáradság,vitamin hiány?

Aludni sem szerettek?

2012. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ez nem depresszió, inkább hullámvölgynek mondanám. Nekem több ilyen időszakom volt és nagyon megbántam, hogy nem tanultam jobban. Munka mellett beiratkoztam egy tanfolyamra, ahová szombatonként kell menni és nagyon nehéz így tanulni. Ezt is érdemes mérlegelni, hogy jobb az iskolás évek alatt tanulni, mint utána, kényszerből.

Az is segíthet, ha többet vagy szabadban, menjetek sétálni a barátnőiddel, egy kis napfény és levegő csodákra képes!

25 l

2012. márc. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nincs depresszió.Legfeljebb jó és rossz idoszakok.Próbálj másra gondolni,csak van valami ami eltereli a figyelmed?Meg hát ez lehet az egyetlen módszer.
2012. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!