Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan valakinél,...

Volt már olyan valakinél, hogy a legnagyobb reménytelenség és depresszió közepén talált rá a szerelem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nalam igy volt! Elegem volt mindenbol akkoriban, a munkambol, az egyhangusagbol stb... Rengeteget sirtam, sose volt jokedvem. Es akkor tok veletlenul (bar sztem veletlenek nincsenek!) neten(!) talaltunk egymasra, nem tarskereso oldalon. Sima beszelgetesnek indult, azota mar evek ota egyutt elunk, es van egy kislanyunk.
2012. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2 komolyabb depressziósabb időszak volt az életemben és egyértelműen tapasztaltam, hogy kerültek a férfiak. Amint jobban lettem, naposabbnak láttam az életet, úgy jöttek a pasik is, a szerelem is.
2012. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok depressziós,de már voltam magam alatt és én is azt tapasztaltam,hogy olyankor csak a selejt tapad rám.Amúgy néhány ember pont ennek az ellenkezőjét adja elő.
2012. ápr. 2. 08:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi is egy ilyen periodusban jöttünk össze,bár mikor megismertem még viszonylag jól voltam.később 3hónap járás után kezdtem totál magam alatt lenni.A párom és orvosi segitséggel kilábaltam ebből.Házasok vagyunk és gyerekünk van,azóta jól vagyok.
2012. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért jó néhány ilyen történetet hallani:)
2012. ápr. 2. 19:25
 16/16 anonim ***** válasza:

eddig nem, de jó lenne, mert pont hogy addig leszek depressziós, amíg ez meg nem történik..

de amúgy a családban volt ilyen, pont a saját szüleimnél..anyukám volt elég lelkibeteg, amikor megismerkedtek apuval.

2012. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!