Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm iszonyat féltékeny....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm iszonyat féltékeny. Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőm iszonyat féltékeny. Nemrég elkezdtem egy frissen nyílt szórakozóhelyen dolgozni. Tudni kell, hogy az üzletvezető igyekezett szebb lányokat összeválogatni pultosnak, ruhatárosnak stb. A nyitóbulira természetesen a barátnőm egyik barátnőjével is eljött, és amit levágott.... Amint meglátta kikkel dolgozok elkezdett először gyerekesen viselkedni, aztán pedig elkezdett flörtölgetni valakivel. Nem akartam magam kellemetlen helyzetbe hozni, ezért akkor nem foglalkoztam vele. Természetesen később megbeszéltem vele a dolgot.

Aztán ahogy telt az idő, nem javult a helyzet. Szinte a rögeszméjévé vált, hogy az egyik csajt hátul a raktárban "döngetem". Pedig semmi oka rá, beszélni is csak nagyon keveset beszéltünk eddig. (persze így másokkal sem beszélgetek, igyekszek nem adni okot a féltékenységre)

A lényeg, hogy teljesen tönkrevág ezzel a féltékenységével. Mit tehetek? Mondjak fel? És ha később más melóhely nem fog neki tetszeni? Szakítsak vele?


2012. máj. 29. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Csak azért, hogy később mondhassam, hogy "Én megmondtam":

Ezt hívják Pygmalion effektusnak. A barátnőd addig fog ezzel csesztetni, amíg tényleg megdöngeted a csajt a raktárban.


Ne mondj fel, próbálj vele beszélni, mondd, hogy nyugodtan ott lehet ő is, akkor látja, hogy tényleg dolgozol. Ha ez sem működik, állítsd kész tények elé: ha nem bízik benned, semmi értelme a kapcsolatnak.


24/N

2012. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves #11!

Többször volt már ott, akkor pedig azt nehezményezte, hogy zárás után miért maradtam még ott tovább. Hiába magyaráztam neki, hogy nem úgy működik egy szórakozóhely, hogy elmegy az utolsó vendég és utána mi is mehetünk. Valakinek össze kell pakolnia, takarítania, standolnia, rendezni a göngyöleget stb. Amíg ezek nincsenek készen, addig a főnök értelem szerűen a "zsoldot" sem adja ide. Ekkor merült fel benne, hogy a raktárban mit csinálok és mit nem. Sajnos egyre inkább úgy érzem, hogy a kedves #10. válaszolónak igaza van.

2012. máj. 29. 14:18
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is két eset lehetséges:

1. Meg fogod döngeti a raktárban az egyik lányt, majd dobod a barátnődet.

2. Dobod a barátnődet és meg fogod döngetni...


A beteges féltékenység ide vezet.

2012. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
itt rinyálsz, de azért gondolatban már biztosan végig dugtad az összes jó csajt, és ha szexeltek a pároddal akkor is az egyik jócsajra gondolsz.....meg van az oka biztosan szegénynek a viselkedésére, mint minden nő, valószínűleg látja rajtad, hogy bejönnek neked ezek a "jó csajok".....szánalmas....és még a barátnőd a ge.ci hogy féltékenykedik...
2012. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha egy nőnek van egészséges önértékelése és bízik a párjában, akkor nem féltékenykedik, főleg nem ilyen szinten. Ha mégis, akkor a végére igaza lesz, és a párja tényleg megcsalja: ez viszont nem történne meg, ha nem féltékenykedne. Nehogymár a pasi legyen a hibás, mert a nője nem bízik benne? Egy ujjal sem nyúlt azokhoz a csajokhoz, dolgozni jár oda.


24/N

2012. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

16:29-es:

Látszik nagyon nem ismersz. Soha nem csaltam meg egyik barátnőmet sem és nem is fogom! Gondolj bele milyen érzés amikor a párodról kiderül, hogy korábban mást már megcsalt... Ez tönkreteheti a legjobb kapcsolatot is. Na ezt elvből nem kockáztatom be. (szívás a karma) A gondolataimat sem ismered, miért fantáziálgatnék én másról?! Egy tanács: változtass a hozzáállásodon, mert nem lesz senkid!

2012. máj. 29. 19:58
 17/18 anonim ***** válasza:

egy röpke tipp: te sem tudsz rólam semmit, már egy jópár éve van (nem írom le, mert nem akarok semmi személyeset írni), szóval nincs semmi baj a hozzáállásommal...


figyelj, nincs olyan fiú, aki ne fantáziálna arról, ha egy (vagy több) jó nővel van egy helyre bezárva, hogy megdugja mindet....és ezt természetesen a barátnőd látja rajtad, ezért ilyen, nem kell mindig a csajt fikázni egy kapcsolatban, lehet a pasi is bűnös egy kicsit.....inkább mutasd meg neki hogy mennyire szereted és akkor abba fogja hagyni, ha igazán érzi, hogy nincs miért féltékenykedni.....

2012. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló: Te nagyon okos lehetsz. Kár,h még soha nem volt tapasztalatod ilyenben. Nekem is volt féltékeny barátom, pedig NEM adtam rá okot. Szerettem nagyon, de elszúrta a kapcsolatunkat az örökös, alaptalan féltékenykedéseivel. Aki ennyire féltékeny, annak 0 az önbizalma, tehát elöször magát tegye rendbe, aztán fantáziáljon hülyeségekröl.
2012. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!