Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is féltékeny mióta babát...

Más is féltékeny mióta babát vár? Tiltott nálunk a szex, a párom nem igényli hogy kielégítsem, szeret és tisztel de az anyát látja most bennem. Magán szokott segíteni ha kell, ki lehet így bírni? Félek félremegy.

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Régen sem volt szex,és nem mentek félre az apák.Miért kellene féltékenynek lenned?Nekem ez soha nem jutott eszembe.Bár ma ez divat.
2010. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is tiltott a huncutkodás, de eszembe sem jutott, hogy féltékeny legyek. Stabil a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Még csak 16 hetes vagyok, még sok van hátra, de szerintem simán kibírjuk.
2010. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem majd hozzászokik a gondolathoz, hogy babát vársz, és akkor majd engedi, hogy kielégítsd. Ne legyél féltékeny, de azért próbálkozz... Nekem sem akarta eleinte hagyni, de aztán csak ráállt:) Azóta is visszasírja a régi szép időket:)))))
2010. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a felén. Az elején még hagyta, de hogy már nő a hasam.......... :(
2010. jan. 22. 10:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok féltékeny mert nem hiszem, hogy terhesen megcsalna. Túl becsületes ahhoz.
2010. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Minden kismama érzékenyebb, hiszen a terhesség a lelki tényezőket is befolyásolja. Ha megbízol a Párodban, és stabil volt a kapcsolatotok előtte, akkor ne aggódj semmin. Örülj, hogy ilyen megértő a Párod. Valószínűleg Téged és a babát félti. Egy ilyen tisztességes ember nem lép félre, hanem már most félt és óv Benneteket.

Az a legrosszabb, ha elkezdesz Magadbam kombinálni, valószínűleg semmi alapja és csak rágódsz :( Esetleg ülj le őszintén beszélni a Pároddal.


Nálunk is tiltott volt a szex az elején, a Párom kibírta, nekem meg sem fordult a fejemben hogy megcsalna. Igaz nálunk csak pár hét volt. Amióta újra szabad, azóta szinte naponta együtt vagyunk :)


Nyugi, a Te Párod megértő és csak óv.


Boldog babavárást!

19 hetes kismama

2010. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
25 hetes vagyok, kb havonta 1x vagyunk együtt, de bíznom KELL benne, hisz ő is akarta a gyereket és mindent megtesz hogy jól éljünk. A szex most mellékes, az enyémet zavarja a hasam ,de már elfogadtam és ki fogom bírni.
2010. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem abnormális az aggodalmad. szerintem minden egészséges, rendszeres sexuális életet élő párnál ez egy nehéz időszak ha nem lehetnek együtt. akármennyire szép és szuper is h gyermekük születik. én szerencsére nem vagykok ebben a szituban,mert mi nem vagyunk eltiltva, és a mai napig rendszeres, napi szintű a sexuális életünk(7éve vagyunk együtt)de ha el lennénk tiltva, nekem is megfordulna a fejemben, hogy az én aktiv párocskám hogy viseli majd. persze akkor sem feltételezném h félrelép,annál jobban szeretjük és becsüljük egymást, de hát az aggodalom meglenne a részemről is. viszont ne kérdezgesd erről, ne gyanusitgasd,mert azzal csak ártasz. probálj meg bizni benne, és hidd el amit mond. mást ugysem tehetsz, és csak magadnak és a picinek ártasz ha ezen rágodsz állandóan! kitartást, és a legjobbakat!
2010. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is természetes, hogy aggódsz! Engem is megcsalt a párom amikor az előzővel voltam terhes, pedig szeret! A férfi csak férfi...Igenis oda kell figyelni rájuk!! Aki azt, mondja hogy az Ő párja sohasem tenne ilyet, az magából indul ki, mert egy nő tényleg sohasem tenne ilyet, de a férfiak máshogy működnek.
2010. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
AZ én párom nem egy szexkazán, mindig nekem kell és kellett kezdeményezni. Na őt nem zavarta az a szülés utáni 6 hét sem. Ha megcsal na szerintem bele is halna a bűntudatba.:)
2010. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!