Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is féltékeny mióta babát...

Más is féltékeny mióta babát vár? Tiltott nálunk a szex, a párom nem igényli hogy kielégítsem, szeret és tisztel de az anyát látja most bennem. Magán szokott segíteni ha kell, ki lehet így bírni? Félek félremegy.

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
Az én párom elég szexbolond. 2 terhességet már végighúzott szex nélkül (persze ő engedte, hogy kielégitsem), és most újra babát várok és nem szexelhetünk. Egy héten egyszer kielégitem és most már kezd hozzászokni, hogy ennyiszer van és kész. MOndjuk sokat dolgozik, nagyon fáradtan jár haza igy csodálom is, de nem igényli annyira. De tudom, hogy nem csalna meg, meg se fordul a fejemben. Ha aggaszt akkor mond el a párodnak!
2010. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én annál azért jobban bízom a páromban mint hogy féltékenykedjek.nem akkora paraszt h terhesen megcsalna.meg amúgy sem csalna meg.
2010. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!