Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm iszonyat féltékeny....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm iszonyat féltékeny. Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőm iszonyat féltékeny. Nemrég elkezdtem egy frissen nyílt szórakozóhelyen dolgozni. Tudni kell, hogy az üzletvezető igyekezett szebb lányokat összeválogatni pultosnak, ruhatárosnak stb. A nyitóbulira természetesen a barátnőm egyik barátnőjével is eljött, és amit levágott.... Amint meglátta kikkel dolgozok elkezdett először gyerekesen viselkedni, aztán pedig elkezdett flörtölgetni valakivel. Nem akartam magam kellemetlen helyzetbe hozni, ezért akkor nem foglalkoztam vele. Természetesen később megbeszéltem vele a dolgot.

Aztán ahogy telt az idő, nem javult a helyzet. Szinte a rögeszméjévé vált, hogy az egyik csajt hátul a raktárban "döngetem". Pedig semmi oka rá, beszélni is csak nagyon keveset beszéltünk eddig. (persze így másokkal sem beszélgetek, igyekszek nem adni okot a féltékenységre)

A lényeg, hogy teljesen tönkrevág ezzel a féltékenységével. Mit tehetek? Mondjak fel? És ha később más melóhely nem fog neki tetszeni? Szakítsak vele?


2012. máj. 29. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
pofozd meg
2012. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
"elkezdett flörtölgetni valakivel" ÓVÓDA.
2012. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
adtàl rà okot,valaha,hogy ilyen legyen?
2012. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is. Ha szóba álltam más lánnyal, már bevágta a durcát. Bírtam még pár hónapot, de aztán összegyűlt bennem minden és már látni se tudtam, mert ideges lettem.
2012. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Érthető, hogy féltékeny, basszus :/ Most nem azért, de ha te lennél az ő helyében, s a barátnődet venné körbe 1000 jó pasi, akkor te mit reagálnál erre??? :S:S :D Kicsit benned is felmenne a pumpa...
2012. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Vigyázz barátom,mert elképzelhető hogy a túlzott féltékenységgel csak palástolni akar valamit!


Velem is történt már hasonló,és kiderült hogy ő a hunyó!

2012. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves #3!

Természetesen nem adtam rá okot. Dolgozni mentem, nem csajozni (ami pörgés volt fizikailag is lehetetlen). Igyekszek mindenkitől két lépés távolságot is tartani.

Kedves #5!

Azért nem vesz körbe 1000 jó csaj, de nem is ez a lényeg. Akárhova megy az ember, mindig felbukkanhat több jó csaj/pasi is, attól még nem fogja megcsalni a másikat. Nem adtam neki okot a féltékenységre. De amit ő tett az elgondolkodtató.

2012. máj. 29. 13:13
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves #6!

Őszintén szólva nem tudom. Az eset óta nem tudom, mit gondoljak. De ezzel a féltékenységével már teljesen megfojt. Ha facebook-on is bejelöl akármilyen csaj (olyan is, akitől a szén sírva jön fel a bányából XD) már rögtön ki ez, lefeküdtél vele stb.

2012. máj. 29. 13:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Igencsak elképzelhető, hogy esetleg ő csal téged. Az kiabál a legjobban, akinek a háza ég! Én a helyedben nagyon résen lennék. De akár ki is dobhatnád. Egy érett kapcsolatban ilyen nincsen.
2012. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Jóég, ez elmebeteg, dobd ki a fenébe, ez komolyan csak rosszabb lesz...

21L

2012. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!