Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érez a csaj iránt valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érez a csaj iránt valamit vagy én vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

barátomnak van egy osztálytársa akivel kicsivel több,mint 1 éve nagyon jóban voltak. éjszaka 3-ig beszélgettek msnen hétköznap, engem meg a kedves barátom elzavart aludni,hogy holnap suli. úgy beszélt a csajjal mintha nem lenne párkapcsolata és olyanokat is elmesélt neki ami nem kiteregetnivaló hétköznapi téma, hanem családi dolog.

volt szerencsém beleolvasni a beszélgetésükbe és olvastam arról,hogy a suliban flörtölgetnek meg becézgetik, cukkolják egymást.írta is neki,hogy szép meg ilyenek. na akkor megmondtam a barátomnak,hogy vagy az a csaj vagy én. letörölte mindenhonnan és azt mondta,hogy a suliban is kerülni fogja. egy kis idő múlva lett is a csajnak barátja, tehát meg nyugodott a lelki világom.

de valahogy sosem tudta teljesen kiverni a fejéből. mostanság megint rájött,hogy emlegeti a csajt olyan helyzetekben ahol eszembe sem jutna. ma is dumáltunk erre benyögi,hogy xy-al mi volt, meg most beszélgettünk msnen és megint szóbahozta a csajt,hogy írt neki facebookon és,hogy milyen vicces. minden kommentjét lájkolja(nem tudom ez bír e jelentősséggel,de engem zavar,mert egyébként nem sokat facezik a barátom.)

osztálykiránduláson is átkarolós képeik voltak.

érezhet a csaj iránt valamit?

nem hinném,hogy normális,hogy naponta 10x emlegeti..


2012. máj. 13. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Érezhet.
2012. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerelmes te meg egy kicsit önző vagy nem gondolod?
2012. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző!

A kérdező a pasi PÁRJA nem az osztálytársnő.

2012. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. örülnék, ha tudnál szöveget értelmezni.. :D
2012. máj. 13. 21:47
 5/5 anonim válasza:
Ismerős helyzet :D Az én volt barátom is ugyanezt csinálta,a különbség az,hogy nem csak egy lánnyal...én is mondtam neki hogy vagy én,vagy az aktuális "lányhaver",persze mindig engem mondott.Egy ideig nem csinálta ezt,aztán persze újrakezdte. Én nagyon féltékeny voltam. A tanácsom az,hogy a kutya sem a póráz miatt hűséges,szerintem beszéld meg vele,ha meg folytatja,tedd ki a szűrét. Szerintem ne hagyd hogy hülyére vegyen. Mutasd meg neki,hogy nem vagy egy játékszer. Ha igazán szeret,akkor majd rájön mit veszít ha emiatt szakítasz vele. Remélem tudtam segíteni.
2012. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!