Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira idegesit az a csaj....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesit az a csaj. Mit tegyek? Féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja járunk. Mielőtt összejöttünk volna pár nappal előtte még egy csajjal kavart...szájrapuszik voltak stb és a pasim mondta neki h szeret. mikor összejöttünk nem is beszéltek azóta mert tán a csaj több pasival is kavart a háta mögött stb.. a lényeg h a csaj állandóan nézi a pasim a suliba mikor vele vagyok akkor is..a pasim megmondta h utálja..de visszaolvastam facebookon h miket irosgattak régen..és nagyon felidegesitett.. ugy szeretlek stb.. megvárlak...stb. -.- a csaj amugy nagyon ronda.szerintetek mit tegyek? annyira féltékeny vagyok legszivesebben megtépném.
2012. jan. 29. 10:22
1 2
 1/12 pqpqpq ***** válasza:
tebd meg akkor stb
2012. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Irosgatták egymásnak h szeretlek stb..am a pasim azt mondta h szerette de nemvolt belé szerelmes.. a pasim néha odapislant rá...idegesit. a csaj feltünést szerez pl hangosan felnevet mikor ott áll a tablóképeknél.... vagy verjem meg csajt?? -.- vagy szimplán mondjam meg neki h miujság? lécci segitsetek..nagyon szeretem a barátom nem akarom elveszteni.
2012. jan. 29. 10:24
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem verd a fejed a falba

akkor megjön az ihlet

2012. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sz@rd le ne foglalkozz a csúnya ribanccal... az mégjobban felfogja majd a csajt húzni h ha látja h nem is érdekled... ha meg a pasiddal vagy akkor meg próbálj úgy beállni h még esélye se legyen odanéznie, vagy pislantania:DDD
2012. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat könyörgöm....tanácsért jöttem ide nem hülyeségért...... az a baj h a barátnöimbe nem bizok mert pletykások........ és nemtudom h mit csináljak..NINCS ÉRTELME IDEGESNEK LENNEM?? vagy ha ott a csaj csak szarjam le????????
2012. jan. 29. 10:29
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. jan. 29. 10:30
 7/12 anonim ***** válasza:

ne verd meg! az csak cigányéknál divat.


Egyszerűen próbálj mindig minél boldogabbnak látszani a pasiddal, és oda se figyelj a csajra. próbáld azt mutatni, hogy te nyerted a versenyt, tiéd a pasi, és ő ez ellen nem tud semmit se tenni. járj méltóságteljesen, mint aki megnyert egy küzdelmet. A másik csaj ettől ki fog akadni, meg vesztesként fogja látni magát. Ez sokkal nagyobbat üt, mintha megvernéd

2012. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi :))

mondta a pasim h utálja..de még irritál a csaj... :////

2012. jan. 29. 10:34
 9/12 Nazira ***** válasza:
Ne csak próbálj meg boldog lenni hanem legyél is az, foglalkozz a barátoddal sokat a csajjal meg ne is törődj. A párod téged választott nem őt, veled van nem vele sőt őt utálja kell ennél több? Ha nem tartják a kapcsolatot akkor nincs miért aggódnod. Azért mutasd, h a párod veled van és nem megkapható vagyis lásson sokat veled lássa, h szeretitek egymást és nem állhat közétek. Ne verd meg azért mert feltűnési mániája van.
2012. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a csajjal. Feltehetően azért csinálja, mert látja, hogy téged idegesít. Beszél a pároddal, hogy ne figyeljen ő se rá, mert csak a figyelem miatt csinálja. Ha még ezek után is feltűnősködik és zaklat titeket, akkor menj oda hozzá nyugodtan, és közöld vele, hogy állítsa le magát. Nyugodtan meg is alázhatod, akár több ember előtt is közölheted vele, hogy milyen szánalamasan kétségbeesett a viselkedése, és hogy ahelyett, hogy más pasija után kajtatna, ideje lenne kicsit rendbetennie a haját v vmi, akkor talán a pasik észre is vennék.

Tehát: hagyd figyelmen kívül. Ha nem jön be, akkor alázd meg közönség előtt. Ha ez sem megy, akkor én bizony lekevernék neki egy pofont.

2012. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!