Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodtok a dohányos emberektől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodtok a dohányos emberektől?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatként szóba sem jöhet?Vagy attól,mert dohányzik,kíváncsiak lennétek a személyiségére?

2012. máj. 24. 22:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%

Ejha. 23:30-as Hiszti Panka cseppet túlreagálta.

Gyújts rá, nyugodj meg.

2012. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A párom dohányzik. A kapcsolatunk elején úgy volt, hogy leteszi, de nem tudta. Igazából sokáig nem is zavart, egészen néhány hónappal ezelőttig. A második babánkat várom és bár az elsőnél nem volt ilyen gondom, most bizonyos szagoktól undorodok és rosszul vagyok. A cigiszagtól is. Mostanra jutottam el odáig, hogy a ruháit sem tudom hányás nélkül bepakolni a mosógépbe. A hálószobában nem tudok megmaradni reggelente, pedig csak a kertben gyújt rá, de ahogy egész este a cigiszagot párologtatja, az valami borzasztó. Remélem el fog múlni, mert ha így marad akkor kénytelen leszek választás elé állítani vagy leszokik vagy elválunk. Ő is tudja, hogy most ilyen gondom van, próbál kevesebbet cigizni, de sajnos ez sem segít. Nagyon bánt a dolog, de nem tudom mit tudnék tenni.
2012. máj. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
81%

Persze, és aki kólát vagy kávét iszik, azt is elkerülöm nagy ívben....

Mik ezek az előítéletek? Nem vagyok dohányos, de eszem ágában nincs ez alapján megválogatni a pár illetve a baráti kapcsolataimat. Apukám 25 évig erős dohányos volt, most lerakta a cigit és 2 éve eszébe sem jut rágyújtani.

Mellesleg az igényes dohányosokon észre sem veszed. Nekem a legjobb barátnőm napi szinte szívja, se a kezén, se a száján, se a ruháin nem érezni.

2012. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem undorodom tőlük, és nekem ez egyáltalán nem is befolyásol semmilyen emberi kapcsolatot, akár barátságról, akár párkapcsolatról van szó.
2012. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
56%

Miért undorodnék?Ez hülyeség.Ez nem valami főbenjáró bűn,csak egy rossz szokás.Több barátnőm dohányzik,soha nem érzem rajtuk a bűzt.Persze azt annyira nem díjazom ha a pofámba megy a füst,de akkor szólni szoktam.

Amúgy meg évekig én is dohányoztam,aztán leszoktam,na bumm.

2012. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%
18:54 Azért nem találod undorítónak,mert te is cigiztél. Egy olyan embernek, aki sosem cigizett undorító szokás, mert büdös, meg tudják, h az illetőnek el fog rohadni a foga, a tüdeje mindene
2012. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak attól rohad el a fog...meg csak attól lehetsz rákos...Na ja!

Minek szólsz hozzá a kommentemhez?!

2012. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg ha már itt tartunk szerintem a körömrágás udnorító szokás.Még sem ez alapján válogatom a barátaim...
2012. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
37%
Levédetted a kommented vagy kivagy te, h nem lehet hozzád szólni?
2012. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!