Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodtok a dohányos emberektől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodtok a dohányos emberektől?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatként szóba sem jöhet?Vagy attól,mert dohányzik,kíváncsiak lennétek a személyiségére?

2012. máj. 24. 22:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%

Ismerőseim folyamatosan mondják, hogy omg, YX is dohányzik, milyen undorító, borzalmas...

Én nem tudom, mi kivetnivaló van benne. Bár én még sosem próbáltam ki és nem is tervezem, mert egyrészt ki*aszott drága, másrészt meg feleslegesnek tartom.

Ennek ellenére nem akadok ki, ha meglátok egy ismerőst, kezében egy szállal. Dohányzik. Oké. És?

2012. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 SzilKa ***** válasza:
84%
nálam csak akkor jöhetne szóba, ha hajlandóságot mutatna a leszokásra.
2012. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Kíváncsi lennék a személyiségére úgy, mint barát. De párkapcsolatként nem nagyon jöhetne szóba: számomra dohányossal csókolózni olyan, mintha hamutálat nyalogatnék.

Arról nem is beszélve, hogy az egész lakás, a ruhák, a könyvek csupa cigiszagú lesz. Apukám sokat cigizett, tudom milyen az egy légtérben élni vele.

2012. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem örülök annak, hogy a párom erős dohányos, de azt azért túlzásnak tartom, ha valaki emiatt zárkózik el egy egyébként számára vonzó embertől.

Másik véglet: valaki itt azt írta, hogy fogadjam el, mert neki ez egy "személyiségvonása."

Én egy rossz szokásnak tartom, nem tulajdonságnak - és már most kevesebbet szív, mert csak azért is, mert én nem vagyok benne partnere. Bízom benne, hogy előbb-utóbb leszokik.

2012. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
43%
én meg olyan emberrel nem járnék aki nem dohányzik..nem akarnám azt hallgatni hogy mikor szoksz már le,jaj a kedvemért szokj le mert elhagylak stb. Hátam közepére nem kívánnám azokat a vitákat!
2012. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Hát én sokszor elgondoltam, hogy dohányzóval nem foglalkoznék. Már azért sem, mert a szüleim is erős dohányosok, utálom a bagót és mert asztmás vagyok, nekem különösen árt a passzív dohányzás. Aztán jött a párom. A kedvemért a napi másfél dobozt napi 4 szálra csökkentette. És tervben van, hogy teljesen el fogja hagyni.

Engem is sokszor zavar, hogy cigi után olyan savanyú cigiszagú a szája, általában ezért szájvízzel öblöget utána vagy fogat mos.

2012. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Ismeretségi körömben sokan dohányoznak, nem igen zavar. Az összes lány akivel eddig voltam viszont nem dohányzott szerencsére, mivel a cigizést hosszabb távon nem tudnám szerintem elviselni. Erős asztmám miatt szerintem egészségileg se lenne az nekem jó, ha a közelemben egy ilyen ember lenne, én magam meg sosem dohányoztam.
2012. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Én nem bírnék dohányos emberrel élni, mert nagyon büdös és gusztustalan a cigi
2012. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%

Számomra kizáró ok. Büdös a keze, a bőre, a szája, a haja, a ruhái, mindenéből árad a cigiszag, hiába hiszi azt, hogy tisztálkodással meg parfümmel és fogmosással eltűnik. Nem tűnik. Undorító. És ezen felül rendkívül unintelligensnek tartom azt, aki szívja. Úgyhogy párkapcsolatot sosem alakítanék ki dohányossal. Örülök, hogy a vőlegényem még azelőtt letette, hogy 7 éve megismerkedtünk, különben most nem lennénk együtt :D


22/L

2012. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
9. Akkor a te párod is uninnteligens volt, most meg, hogy nem dohányzik innteligens lett? Hmm, sosem gondoltam, hogy az inteligencia ettől függne! De elég uninnteligensnek tartom azt az embert, aki így gondolkozik...khmm!
2012. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!