Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h en is inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h en is inkább éljem az életem s ne azt nézzem h a baratom hazudik de szeret?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésnél olvastam h egy férfi hazudozik a barátnöjének,de szereti, s a lány fél, h emiatt végetér a kapcsolatuk.Sajnos az én baratom se egészen öszinte mindig, annyi h nem hazudik, hanem csak nem mond el dolgokat. Azt ajánlották a lanynak, h a férfiak ilyenek, el kell fogadni, s h élje az életét,s ö is csináljon igy.De ha én szeretem...és nem tudom annyira lezserül venni mint egy férfi akkor mit tegyek? Én is szeretnék boldog lenni...vagy éljem az életem..de csak akkor tudom h a öszinte velem,...nem tudom mit tegyek..igy soha nem tudok megbizni benne ha hazudik...
2008. ápr. 23. 15:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
en megertem ezt! Az en peldam hogy a baratom megcsalt tavaly, mert magamhoz akartam lancolni. Mi is tavkapcsolatban eltunk es nagyon sokat veszekedtunk es vegul ez lett a vege... O sem mondta el csak kiderult! most megint egyutt vagyunk, mert rajottunk, hogy nem tudunk egymas nelkul elni! Szeretjuk egymast. de en meg is felek! R
2009. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!