Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megcsal, hazudik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megcsal, hazudik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam egy lanytol,hogy a parom lefekudt vele es hasonloak...amikor ezt tisztazni akartam,hogy igaze a baratom szakitanui akart velem,mert nembizok meg benne s mert nem mondom el kitol hallottam...En nagyon szereteme zert elmomndtam,hogy kitol tudom,es a lany akitol tudom,5 oraval kesobb korhazban volt,bordatoressel es sulyosabb zuzodasokkal..a pasim egyik haverja verte meg.Amikor megkerdezem a baratom,hogy a csajt miert verte meg xy azt mondja nem tudja...

Es megmondtam,ha igaz,hogy lefekudt azzal a csajjal akkor mondja meg mert megbeszeljuk es nemszakitok vele,csak mondja meg,de o csak tagad..annyirra faj..nem tudom mit hidjek..szerintetek neki higyjek,vgay ne legyek naiv es lassam be,hogy massal volt agyban...bocsi h hosszulett.

legyszi irjatok:((


2010. szept. 6. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
lol
2010. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

fúú

hát elég érdekes :S

már bocs de egy nagy KÖCS*G a barátod!!!

ő fekszik le egy csajjal miközben van barátnője és még meg is vereti a csajt??!!!

köpni tudnék az ilyenre és legszívesebben kiverném a fogait!

dobd ki a francba azt a csicskát! nem érdemel barátnőt!

19/F

2010. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hajna88 ***** válasza:
52%

Ne is haragudj meg,de ha rögtön szakítani akart,majd a lányt megverette(mert a haverja tuti nem magától verte meg), akkor mit gondolsz mi az igazság????

Nyisd ki a szemed....MEGCSALT,ráadásul idegbeteg.....

Már bocsi.

2010. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Dobd ki a francba felejtsd el minél hamarabb minimum 100x jobbat találsz az első 5 szabad percedben
2010. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
NEm azt a csajt vertek meg akivel lefekudt,hanem akitol en megtudtam...az egy masik lany...es folyton mondja,hogy szeret meg minden.ha nems zeretne mert nem mondana el h lefekudt vele..elvegre ugyse szamitaan,hogy szakitoke..
2010. szept. 6. 20:30
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Az nem számít, hogy alattomosan megveret egy másik embert, csak az, hogy megcsalt-e? Úristen, szerintem maradj vele, remélem téged is agyonver. Segítsünk a világnak azzal, hogy nem szaporodtok meg! Primitív állatok :S
2010. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
O" meg soha nem utott lanyhoz,mar reg ismerem.A baratja egy idegbeteg,nem o".
2010. szept. 6. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

:O

ilyen állatnak nincs mit keresnie melletted!

ha az én barátom lenne: azonnal és páros lábbal rúgtam volna ki! az biztos!

gondolj bele: lehet hogy nem csak ezt tagadja előtted!

2010. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
mindegy..ne védd azt a f*szt.megcsalt.ezt úgy hidd el,minth lány vagy..dobd ki a p*csába és ne légy naív.
2010. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oke...elhiszem,hogy megcsalt...de mert nem erdemel meg meg 1 eselyt?

mindenki hibazik.nem?

2010. szept. 6. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!