Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megcsal, hazudik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megcsal, hazudik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam egy lanytol,hogy a parom lefekudt vele es hasonloak...amikor ezt tisztazni akartam,hogy igaze a baratom szakitanui akart velem,mert nembizok meg benne s mert nem mondom el kitol hallottam...En nagyon szereteme zert elmomndtam,hogy kitol tudom,es a lany akitol tudom,5 oraval kesobb korhazban volt,bordatoressel es sulyosabb zuzodasokkal..a pasim egyik haverja verte meg.Amikor megkerdezem a baratom,hogy a csajt miert verte meg xy azt mondja nem tudja...

Es megmondtam,ha igaz,hogy lefekudt azzal a csajjal akkor mondja meg mert megbeszeljuk es nemszakitok vele,csak mondja meg,de o csak tagad..annyirra faj..nem tudom mit hidjek..szerintetek neki higyjek,vgay ne legyek naiv es lassam be,hogy massal volt agyban...bocsi h hosszulett.

legyszi irjatok:((


2010. szept. 6. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ne légy naiv, ha tagadja előtted akit elvileg szeret, nem akarna fájdalmat okozni.


A megcsalásról egy dolgot tanulj meg:

ha egyszer megteszi, másodszorra is megteszi!!!!!!!!!!!!!


Ez nem hibázás, ezt szándékosan teszi, nem érdemli meg a 2. esélyt! Ha képes tagadni és neked fájdalmat okozni már nem is érsz neki annyit!

2010. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Es ha azert hazudik mert fel,hogy elveszit?
2010. szept. 6. 21:57
 13/13 Hajna88 ***** válasza:

21:40-el egyetértek.

Hidd el,nem azért nem mondta el,mert fél,hogy elveszít,meg mert szeret....

Jó így neki,van egy fixpont az életében...Ennyi vagy neki...

2010. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!