Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy hogy hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy hazudik és megcsal a barátom? Nincs bizonyítékom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal 3,5hnapja járunk. 18éves vagyok.

félek hogy hazudik vagy megcsal, nagyon szeretem nem akarom elveszíteni, és szeretném megtartani.

Azt mondja szerelmes belém, életében először szerelmes.

Nincs bizonyítékom, meg semmi. a telefonját is előttem hagyja, nincsenek fura hívásai, rendszeresen keres, sokat akar találkozni, törődik velem.

De félek, lehet csak paranoiás vagyok mert az előző pasim megcsalt.

HOGYAN LAZISTAK?


2011. jún. 30. 16:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

meg nem csinál 2értelmű dolgokat, nincsenek csaj haverjai akikkel dumálgat meg ilyesmi... csak félek hogy titkolózik vagy megcsal.

SAJNA ÖNBIZALOMHIÁNYOM VAN:(

2011. jún. 30. 16:40
 2/13 A kérdező kommentje:

a kapcsolatunk elején füllentett 1-2 dologban, pl alig 2hete jártunk és regisztrált 1 társkeresőre bár bevallotta, és azóta nem is megy fel rá...

csak félek...meg sajnos nagyon féltékeny tipus vagyok még ha közösségi oldalon ir valamilyen csaj ismerősének az üzenőfalára hogy boldog szülinapot

2011. jún. 30. 16:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez beteges. Vagy keress szakembert, vagy embereld meg magad..

Barátnőm majdnem így veszítette el a barátját. Sosem volt semmi oka pedig, de ő betegesen féltékeny volt. Neki sikerült leküzdenie. Neked fog? Szedd össze magad!

2011. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... ha szeretsz valakit, a legjobbat feltételzed róla, akkor is, ha "rossz". Te a legrosszabbat feltételezed. Biztos vagy benne, hogy szereted?

A TE önbizalomhiányod a TE problémád, meg az is, hogy az exedet nem jól választottad meg. Nem tartozik az emiatti hisztid a mostani barátodra. Miért őt bünteted?

Te akarnál egy olyan pasival lenni, aki nem bízik benned?

2011. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eldöntheted, hogy féltékenykedsz, vagy élvezed, hogy szeretnek. Semmi értelme az ok nélküli balhénak. Ha nem felejted el sürgősen ezt a beteges féltékenykedést, nem lesz hosszú életű a kapcsolatod.
2011. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, higgadj le. Ez a srác, nem az aki megcsalt, próbáld ezt tudatosítani. Vagy ha ez nem megy, akkor gondolj arra, hogy ha féltékenykedsz akkor BIZTOS, hogy elveszíted.

Ha ez megynugtat, én eljárok az ő haverjaival sörözni, ha ő nm ér rá de nekem van hozzá kedvem, ő meg eljár nélkülem ha meg én nem érek rá, van egy csomó csaj ismerőse, akikkel jóban van, fb-on beszélgetnek...stb.

Próbáldd tisztába rakni magad

2011. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem az a baj,h. te 3.5 hónap után igy érzel, hanem, h. én 3.5 év után:S egész nap gyomoridegem van, fogalmam sincs mi ez. Amúgy nem tudsz mást tenni, mint elhiszed,h. te vagy a legjobb és kész. 21/L
2011. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy Ő ne tudja meg, mert nem tud semmin változtatni, mert hát ebből a szempontból mindent tökéletesen csinál, tehát tényleg elveszítheted. Hajrá:)
2011. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

16,49, 77%-os vagyok

Jah és 5 éve vagyunk együtt. Soha nem voltam rá féltékeny.

21/L

2011. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ne az én kérdésem alatt reklámozd a szar kérdésedet
2011. jún. 30. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!