Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hazudik önmagának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudik önmagának, mivel tudom ráébreszteni erre?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, komolyabban csak pár hete... Hónapokig azért küzdöttem, hogy komolyan vegyen, és a nyaralásunk alatt be is jelentette, hogy hosszú távon szeretne velem tervezni. Volt neki egy nagy szerelmi csalódása, és ezen még mindig nincs túl, ezért ilyen nehéz neki kapcsolatot létesíteni. Én mégsem adtam fel, mindig mindenben mellette álltam, nem érdekelt, hogy kevesebbet kaptam, mert: jobb adni, mint kapni.

Pár hete, mikor azt mondta, szeretne velem hosszú távon tervezni, nagyon boldog voltam, de ugyanakkor éreztem, hogy nem biztos magában. Hazajöttünk, és az exe másfél év után kicsikart tőle egy talit, mert hogy elköltözik pár száz km-re... Én örültem, hogy elmondta ezt, kettesben hagytam őket. Ez 1 hete volt, azóta kicsit rosszkedvű a srác, sőt volt egy nagy veszekedésünk, és azt mondta az a probléma, hogy nem akar engem igazán... Azt hittem itt a vége a kapcsolatnak, erre másnap odajött szokásosan elbúcsúzni, mielőtt ment dolgozni, és átölelt, és azt mondta: nagyon szeretlek te kis hülye!!! és majd siet haza, maradjak ott ma is nála...

Volt, mikor besértődött azon, hogy még nem mutattam be itthon... De minek mutassam be, ha nem vesz engem komolyan?

Igazából én már rájöttem, hogy hazudik magának is! Nagyon jól elvagyunk együtt, mikor már 1 hetet együtt vagyunk és már kezd idegesíteni engem, ő akkor is bújik hozzám, tegnap 2 órát dumcsiztam bnőmmel a másik szobában, ő meg megvárt, nem feküdt le éjjel 1-ig, és úgy várt: hogy jajj de jó, végre itt vagy, már úgy hiányoztál :)

A tetteiből azt érzem, hogy szeret engem és kellek neki, csak még fél és inkább hazudik önmagának is! Mikor valami problémám van, elmondom neki, általában szóban nem ad nekem igazat, mégis mindig változtatott a dolgokon, próbál igazodni hozzám, ahogyan én is hozzá, szóval nagyon sok jele van annak, hogy kellek neki, és nem úgy van, ahogyan azt mondja...

Mit kellene tennem, hogy rájöjjön hazudik önmagának is?

Ugye befogja látni? Nagyon értelmes ember, csak most nagyon nehéz korszakát éli:(

Köszönöm, ha valaki tud mondani valami okosat:)


2011. aug. 19. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen csak saját maga tud segíteni :( sztem...
2011. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem relax. :)

Képben vagy, nem áltatod magad, stb. szóval nincsen semmi probléma. Ő lehet, hogy épp nem látja tisztán önmagát, de ez nem baj, nem kell mindig tisztán látni. Hagyj neki időt szerintem!

Az érzéseidet persze, mondd el, de szerintem kerüld most ezt a komolyanvevős témát. Majd kialakul magától.

Hiszen Te is tudod, hogy ez nem megy menetrendszerűen.

Gondolj csak bele! Most ha pl. leülne és megbeszélné saját magával, hogy jé, tényleg nem tud elköteleződni - akkor is, mit tudna tenni? Valószínűleg csak frusztrálná... :S

Így meg jól el tudtok lenni, és a többi majd jön magától. :) Csak semmi erőltetés! És nem kell mindent megmagyarázni. Ha nem akarod még bemutatni, mondd azt, hogy várod a megfelelő alkalmat vagy ilyesmi (mert igaz is!). Aztán majd biztos eljön az is. ;)

2011. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te magad írtad hogy komolyabban pár hete vagytok csak együtt. Nem az a lényeg hogy egyből elkötelezzétek magatokat, hanem hogy jól érezzétek magatok. A fiuknak az elkötelezés mást jelent a lányoknál, kicsit ijesztő dolog, olyan, mintha nem lehetnének szabadok. Ne erőltesd a témát, majd alakul magától.
2011. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket, sokat segítettek, illetve megnyugtattak kicsit:))
2011. aug. 19. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!