Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ráébreszteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ráébreszteni egy önmagából kifordult barátot arra, hogy rossz vége lesz ennek?

Figyelt kérdés
A haverom beleszeretett egy csajba. Friss kapcsolat de azóta se lát se hall. Ez eddig rendben is lenne ha nem hanyagolna el mindent és mindenkit. Eddig kereshettem ha gondom volt és cserébe ő is engem. Most kioszt és undokul,sértően beszól ha valami gondról beszélek.Vázoltam neki azt a tényt,hogy ha így folytatja magára marad mert mindenki megutálja.Magasról teszek rá!-ez volt a válasz. Már van akit annyira megbántott,hogy elpártolt tőle de én még kitartok hiszen szerintem nem lehet egy sok éves barátságot egy perc alatt eldobni.Tudni kell,hogy ő volt a legfőbb bizalmasom eddig és ezért sem szeretném "kihagyni" a további életemből de kezdem unni a viselkedését. Ez nem is ő!Nem lehet ráismerni.
2011. júl. 3. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Te is lemondóbb kell legyel vele, hiszen vele most csoda tortenik, nagy beteljesules, és minden idegszálával ott van, annál a tortenesnel.:) Ha szereted, akkor ennek orulnod kellene, nem feltekenykedned...
2011. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:

remélhetőleg rájön, hogy amit csinál hülyeség. semmilyen kapcsolat nem ér annyit, hogy a barátainktól, családunktól eltávolodjunk, főleg egy friss, amiből lehet nem is lesz semmi.


szóval tarts ki, most jót úgyse tudsz mondani, majd rájön magától, hogy ez butaság.

2011. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már kiakarod sajátitani magadnak,akkor az már nem barátság..
2011. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az kisajátításnak számít ha néha igényelném,hogy beszélgethessek vele? Nem napi szintre gondolok.
2011. júl. 6. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 11:19


Az én véleményem szerint nem létezik fiú és lány között barátság. Talán egy ideig igen. Van úgy, hogy elég egy pillantás, hogy onnantól kezdve megváltozzanak az érzések mindkettejükben. Van úgy, hogy elég, ha a másik elkezd valami különösen furát érezni a másik iránt, és onnantól kezdve szinte eszeveszetten kihasznál minden alkalmat, hogy érezze a másik közelségét, csakhogy hallja a hangját, hogy megérinthesse "véletlenül". Éjszakánként arra a fura érzésre gondol. Tudja, hogy mi, de még magának is próbálja letagadni. Csak az a baj, hogy ez az érzés napról napra egyre erősebb..Van úgy, hogy elég az, ha az ismerősök megkérdőjelezik a két ember közötti barátságot. Persze eleinte kapásból rávágják, hogy szó sincs semmiféle komolyabb dologról, de egy idő után elgondolkodnak azon, hogy mi lenne akkor, ha mégis...Innentől kezdve már minden kész katasztrófa.

Egy bizonyos idő elteltével biztos, hogy eljön az a nap, amikor tisztázzák egymás elött, hogy ki mit érez, és dönteniük kell, hogy miképpen folytassák... Van úgy, hogy annyira naivak, hogy felvállalják az érzéseiket, mert azthiszik, hogy "ők majd megváltják a világot", ők betudják bizonyítani, hogy igenis az ő szerelmük örökké fog tartani, aztán kiderül, hogy mégse. És ezután most mi lesz? Hát maradnak barátok-jobb esetben-. Csak az a baj, hogy az a barátság, ami a kapcsolatuk elött volt, soha többé nem lesz. Már nem lesznek olyan őszinték, sőőőt, inkább eltávolodnak egymástól. Rosszabb esetben a szakítás utáni "maradjunkbarátok" szóba sem jöhet, talán azért is, mert csalódtak egymásban és szégyellik felvállalni azt, ami történt köztük/velük. Mégis van úgy, hogy mikor dönteniük kell, inkább a barátságot választják.

2011. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam,hogy ez fiú-lány barátság!
2011. júl. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!