Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó volt a randi, csak a vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó volt a randi, csak a vége lett rossz. Adjak még 1 esélyt?

Figyelt kérdés

Randiztam 1 sráccal, aki bejön külsőleg is, és jól elbeszélgettünk, szép környezetben.

viszont a randi végén felhívta az exnője. ő fel is vette a telefont, és kb. 10 percig veszekedett a csajjal, aki kérdezgette hol van, mit csinál, kivel, hogyan, meddig, számoljon be mindenről.

én csak ott hallgattam, ahogy a srác ismételgette, hogy most nem alkalmas, le kell tennie, majd később etc.

mikor letette, mondta, hogy féléve szakított a csajjal, már túlvan rajta, de szegény csajnak nincsenek barátai, és ezért keresi még sokszor őt (meg mondta, h mikor jártak, akk is folyton hívta).

viszont én már ráfaragtam 1 srácnál előtte, akinek nagyon beteg, féltékeny excsaja volt(meg akart veretni, elmondott mindennek, hazugságokat terjesztett rólam stb.)

és nincs szükségem újabb hasonlóra.

Mit tennétek? Én azt mondtam a srácnak, h beszélje meg a csajjal a dolgokat, de azt mondta, nincs mit megbeszélni. O__o

20/L


2011. jún. 16. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit beszélne meg vele..? Elvégre nem a barátnője, a srác meg amúgy sem mondta meg h mit csinál (mondjuk én csak azért is megmondtam volna..)


Szerintem megér ez még egy próbát részedről..

2011. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szabály: Randin nem telefonálgatunk. Illetlenség.


Dobd ki.

2011. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam én is írni:))) Milyen már, hogy felveszi a telefont, amikor randin van... ráadásul az exnőjének. Ki lehet azt nyomni, ne adj isten kikapcsolni. Szerintem se erőltesd ezt.
2011. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ez bántott is kicsit. voltam hasonló helyzetben régen, mikor 1 exem hívott 1 randi közepén, de fel sem vettem.

ez úgy elbizonytalanított. lehet, h tényleg nem kéne akk erőltetnem...

2011. jún. 16. 23:32
 5/10 anonim ***** válasza:
ugyan már. most egy telefon miatt, egy 3. ember miatt? és akkor mivan ha felvette :) attól még hogy ne mvolt szép dolog esetleg nem kérdezte meg, kérdőre kellene vonnod és figyelni mit mond, aztán kiderül, de ilyen miatt elítélni egy embert... jól mehet a válogatás aki ilyen miatt ítél el vkit...
2011. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem ítéltem el...csak már rosszul indul, ha még ott az ex :S v. nemtom. sajnos nagyon elbizonytalanított ez.
2011. jún. 16. 23:37
 7/10 beetlejuice ***** válasza:
Hát szerintem nem kéne, mégis mi a fenéért vette fel?? Én nem csak randin, hanem amúgy se venném fel ha egy számomra kellemetlen hívás lenne, nekem is volt egy exem aki kb fél évig zaklatott, de sose vettem fel neki a telefont, aztán végül abbahagyta. Ez azt jelenti, hogy még érdekli a csaj, különben egy randi közepén miért fektetne abba energiát, hogy felveszi és kb 10 percig még beszél is vele? Lehet hogy már nincsenek együtt, de a csaj még szereti, ő meg néha megd*gja esetleg, és ezért tartja még vele a kapcsolatot.
2011. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lunos Maxima... Bo-bo-bocsánat tanárúr, én csak azt akartam mondani, hogy LUMOS MAXIMA, Mr. Garrison.
2011. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jaj nemár, mindenki hibázhat néha, egy második randit még megér, ha akkor is kiderül vmi furcsaság akk ez van, de ha amugy jo volt a randi meg minden, az hogy taliztok mégegyszer nem jelenti azt hogy harmadszor is kell majd.
2011. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég buta ez a srác. Hagyd a francba. Ahol ott az ex valamilyen formában, akkor ott az ex. Érted? Nem éri meg vesződni, keress mást. Most ismerkedj, ne harmincévesen. (Ráadásul perceken át beszélt vele, holott veled volt? Normális viselkedés szerinted?)
2011. jún. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!