Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vége lehet? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk távkapcsolatba, de a közel jövőbe ez változhat.

Igaz én tovább tanulok, de abba a városba készülök tanulni, ahol Ő lakik.

Ő 2 műszakba dolgozik 12 órás.


Sokat beszélgettünk a jövőről, hogy én vagyok az élete párja és hogy már szeretne velem összeköltözni.

A sulin nappalin van kollégium, bár nem mennék oda.

Ő azt mondta hogy mehetek hozzájuk, de sokáig az anyukájával erről a témáról nem beszéltem, csak köztünk volt téma.

Anyukája azt mondta természetesen mehetek hozzájuk, ezt elmondtam a páromnak, de talán addigra már annyira lerágott csont lett kettőnk között, hogy az arcán mást láttam.

Visszajöttem Pestre mert vissza kellett jönnöm, hiszen vizsgáim vannak erre kell készülnöm.


Volt egy időszak amikor 4 napig semmit nem tudtam róla, dolgozott éjszakába és túl órázott is.

Amikor szabadnapos lett, akkor beszéltünk, de nagyon minimális szinten.


Tegnap előtt a birtokomba jutott egy információ.

Mikor túl órába beszélt az egyik férfi munkatársával a barátnőkről és ekkor Ő azt mondta hogy valószínű szét megy velem.

Ekkor a munkatárs megkérdezte nem e tetszik neki az xy lány munkatársa.

Pár nap múlva a párom megkérdezte a srácot, hogy árulja már el neki miért kérdezte? Esetleg mondott valamit a lány, hogy tetszik neki?

Hiszen xy a munkatársam és nem hiszem, hogy én lennék az esete, nem igazán kezdenék ki vele, talán akkor ha volna rá esély.

A srác azt válaszolta hogy:

Nem azért kérdeztem, mert a xy mondott valamit. Az igaz hogy megkérdeztem a lánytól hogy mely pasik jönnek be neki, és a páromat nem említette, de ez nem jelenti azt, hogy nincs nála esélye, ha a csaj "nemet" mondana, akkor is ott vagyok neki én.


Tegnap beszélgettem vele, igaz teljesen úgy, hogy én erről a dologról nem tudok, hiszen most tényleg a vizsgákra kell koncentrálnom.

Egész normális volt, beszédesebb, érdeklődőbb, majd telefonon is beszéltem vele, ott is jó volt a hangja.


Csak valahogy nem értem ezt a egészet, mi lehet a gond, hiszen most vizsgaidőszakom van, sajnos feszült vagyok, de igyekszem ezt másokra nem ránehezíteni.


Pünkösd előtt lent voltam nála 1 hétig, és nagyon jól éreztük magunkat.


Igaz egyszer már szét mentünk, akkor is kb. hasonlóan viselkedett.

De most azért vannak ellentmondásos dolgok.


Ezek után ami itt a hátam mögött történt információ vagy gondolat, ettől függetlenül Ő tervezi hogy jön hozzám egyik hétvégén, pedig ha szakítani akar akkor nem költ pénzt egy hétvégére "feleslegesen".

Mikor mondtam neki, hogy szeretem azt válaszolta tisztába vagyok vele.


Mikor mondtam neki, hogy keveset beszélgetünk akkor ezt felelte:

Neked most vizsgaidőszakod van, és ez jóval fontosabb mint egy-egy beszélgetés.

Kérdeztem tőle és ha vége lesz minden a régi lesz?

Lehet. Megnyugszol és minden a régi lesz.


Kérdeztem tőle hogy baj van? (ezt általába akkor szoktam kérdezni, amikor baj van és tudja is általába hogy mért kérdezem)

Azt felelte, hogy nincs.

Biztos?

Persze.


Néha úgy érzem, az a munkahelyi dolog csak feltételezés volt számára.

Túl óra, feszültség, és erre rájött az hogy 4 napig nem tudtunk egymásról semmit.


Ugyan akkor amikor jön hétvégén én még nem tervezek vele beszélgetést, mert nem akarom magam nagyon stresszelni pár nappal a vizsgák előtt.

De utána lemegyek, hiszen lesz a beiratkozás a suliba.


Kicsit tartok a beszélgetéstől, meg attól hogy bevállaljam e a lenti életet?

Dobjam e el a pesti életemet, munkámat a lenti tanulásért, vagy nem is azért, hanem inkább azért hogy vele legyek?

Félek tőle, mert akár összeköltözhetünk, de közbe is történhet valami, hiszen lehet, hogy független attól hogy egy helyen lakunk nem találkoznánk sokat mert én tanulok, Ő dolgozik.


De most tényleg itt a lehetőség hogy szorosabbra tegyük a kapcsolatot és most kapott valami szélütést vagy nem tudom talán bepánikolt.

De ugyan akkor meg amikor kérdeztem tőle amikor lent voltam hogy mit akar ettől a kapcsolattól, azt mondta ez egyértelmű.


Szerintetek mit csináljak?

Szakítás lesz a vége vagy csak esetleg eljátszott a gondolattal a munkatársával?


2010. jún. 9. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos a barátod, az én barátom is hasonló, bár más a szitu, de sokat dolgozik, fáradt, kimerült, nekem pedig szintén vizsgaidőszak és az ilyet azért valamennyire megsínyli a kapcsolat, de nem veszélyes (szerintem). persze nálunk is előfordul hogy megbánt, mert sok minden összejön a munkahelyén is, de ez nem tudatos és mindig bocsánatot kér. a sztori pedig szerintem csak kis munkahelyi beszélgetés, ezekre enm kell sokat adni:)

L19

2010. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit paranoiás vagy. Nem kell ennyit kombinálni, mások esetleges szavaira építeni. Nem kell az ördögöt a falra festeni. Pozitív gondolkodás, szerelem, boldogság. Ha túl sokat kérdezel ilyen hülyeségeket, lehet azt fogja megunni.
2010. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fantáziálni mindenki szokott, én is, te is (bár lehet nem vallod be), a párod is, az én párom is. Mindenki. Ezek a dolgok magánügyek, nem tartoznak senkire, amíg csak fantáziák maradnak. Lehet, hogy a párod eljátszott a kollégájával gondolatban, de attól nem biztos, hogy akar is tőle valamit. Nyugodj meg. Ha azt mondja, hogy veled akar maradni, miért hazudna?
2010. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat megnyugtató.

Tényleg túl kombinálok dolgokat, csak hát már egyszer elvesztettem :(

Én is úgy gondolom, hogy csak egy munkahelyi beszélgetés hiszen Ő azért nem annyira bevállalós, inkább régi módú, neki a barátságok sokkal fontosabbak, mint hogy kockáztasson.

S képről láttam a csajt, mert egyszer megmutatta, hogy ez a munkatársa.


Most csak tényleg a vizsgaidőszak, bár ezt vele ennyire nem éreztettem hogy feszült vagyok, csak a távolság.


Én bizzom benne, hogy csak gondolat és tényleg összeköltözhetünk végre.


De Ti azért a beiratkozás előtt beszélnétek vele, hogy most akkor tényleg akarja ezt a összeköltözést vagy simán iratkozzak be és menjek le?

2010. jún. 9. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp beszéld meg vele! És mondd el neki azt is hogy mi mindenben lenne hátrányos ha összeköltöznétek, hagyd hogy ő győzzön meg róla hogy mennyire akarja hogy mégis hozzájuk költözz, szerintem:)

(első voltam)

2010. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen úgy gondolom hogy beszélnünk kell erről az összeköltözésről a beiratkozás előtt.

De nem fogom felkészíteni rá, hogy nekünk beszélnünk kell, hanem váratlanul fogom feltenni a kérdést, csak még nem tudom hogyan.


Addig meg azért ott lesz a hétvége is amikor jön hozzám, ott a viselkedése fog számítani mennyire lesz hűvös velem.

2010. jún. 9. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól teszed, váratlanul hozd fel a témát akkor nem tud rá készülni.

Az tuti ha én bnőm hozna fel nekem ilyet én kiugranék a bőrömből :D Le se tagadhatnám mennyire örülök neki :)

De ez a típus én vagyok a barátod teljesen más. Te ismered, neked kell döntened - de más szavaira ne adj.

22F

2010. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Hát igen ha azt vázolnám neki mi lenne hátrányos akkor az lenne a baj, hogy nem vagyok határozott és hogy nem bízom kettőnk jövőjébe.

Hiszen ismer eléggé tudom vázolni a dolgoknak a rosszabb oldalát, sőt van amikor csak azt látom.


De valamit kitalálok, hogy Ő győzzön meg ne pedig én őt.

2010. jún. 9. 10:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért az gyanús, hogy azt mondta a munkatársának, hogy valószínűleg szétmentek. Azért erre én konkrétan rákérdeznék, mert nem túl bíztató.
2010. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 11:38

Nem kérdezhetek rá, mert titkos forrásból tudom ezt a beszélgetést.


Majd elválik, most tegnap és ma is egész normális volt igaz telefonon beszéltünk, de ma eddig 3x is.

S feltöltötte az én telefonomat meg a sajátját is.


Gyanús, de lehet fantázia is majd kiderül, az is sokat számít amikor feljön majd hétvégén, igaz akkor még nem fogok vele beszélni mert utána való héten vizsgázom.

Azon a hétvégén kikapcsolódunk és jól érezzük magunkat.

S remélem feljön majd azon a hétvégén, hisz nem két fillér és feleslegesen nem költekezik, ha tényleg nagy bajok volnának és nem úgy mint ahogy sokan mondták itt hogy fantázia.

Persze azért ott van az is hogy mi van ha még sem fantázia, de önmagam megnyugtatásáért jelenleg most erre nem gondolok a tanulás miatt.

Sok minden kialakulhat még ha megtörténik az összeköltözés.


Gondolom azt is, hogy ez is túl lett már bongyizva mert én sokat mondtam neki a kollégiumot, holott tiszta volt a kép, hogy együtt akarunk lakni.

Lehet hogy kicsit megingottunk mind a ketten bizalmi téren, majd ez is kiderül, remélem minél előbb amikor is vége a vizsgáknak egyikünk sem menekülhet az igazság elől.


De egyelőre csak a pillanatok maradnak, a telefonbeszélgetések, az hogy jobb a hangja, beszédesebb, stb.

Apróság de olykor az apró dolgok a nagy dolgok.

2010. jún. 9. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!