Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy hogy hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy hazudik és megcsal a barátom? Nincs bizonyítékom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal 3,5hnapja járunk. 18éves vagyok.

félek hogy hazudik vagy megcsal, nagyon szeretem nem akarom elveszíteni, és szeretném megtartani.

Azt mondja szerelmes belém, életében először szerelmes.

Nincs bizonyítékom, meg semmi. a telefonját is előttem hagyja, nincsenek fura hívásai, rendszeresen keres, sokat akar találkozni, törődik velem.

De félek, lehet csak paranoiás vagyok mert az előző pasim megcsalt.

HOGYAN LAZISTAK?


2011. jún. 30. 16:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én mióta végignéztem az X-aktákat semmibe se vagyok 100%-ig biztos. Több mint valószínű, hogy nem csal meg, de lehet hogy mégis. Hiszen ilyen fiatal életkorba még dúlnak ugye a hormonok...
2011. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
miért regisztrált akkor, amikor már jártatok?
2011. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

most ha nincs semmi okod rá minek féltékenykedsz meg rinyálsz??-.-

nem csinál/t az a szerencsétlen semmit sem. bízz benne! vagy az manapság már nem divat?!

2011. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!