Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h en is inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h en is inkább éljem az életem s ne azt nézzem h a baratom hazudik de szeret?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésnél olvastam h egy férfi hazudozik a barátnöjének,de szereti, s a lány fél, h emiatt végetér a kapcsolatuk.Sajnos az én baratom se egészen öszinte mindig, annyi h nem hazudik, hanem csak nem mond el dolgokat. Azt ajánlották a lanynak, h a férfiak ilyenek, el kell fogadni, s h élje az életét,s ö is csináljon igy.De ha én szeretem...és nem tudom annyira lezserül venni mint egy férfi akkor mit tegyek? Én is szeretnék boldog lenni...vagy éljem az életem..de csak akkor tudom h a öszinte velem,...nem tudom mit tegyek..igy soha nem tudok megbizni benne ha hazudik...
2008. ápr. 23. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

teljesen el vagy tájolva szerintem.

a párkapcsolat nem azt jelenti, hogy összenőttetek. Nem azt jelenti, hogy ezután már csak mindent együtt csinálhattok. Ezt verd ki gyorsan a fejedből, mert ilyen elvárásokkal nem lesz egy tartós kapcsolatod sem.


Igenis vannak dolgok, amikhez a partnernek sincs köze. Mert magánügy. Minél inkább erölteted, hogy mindent mondjun el, annál inkább nem fog elmondani semmit.

2008. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De sajnos olyan vagyok, h szeretek minél több idöt a párommal tölteni, és ha szeretjuk egymást akkor meg minek titkolozni? Egy kapcsolat ezekszerint nem is öszinteségen alapul? MErt én ugy tudom, h öszinteség komunikácio és szeretet tesz egy kapcsolatot..-.
2008. ápr. 23. 16:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem picit ellentmondásosnak tűnik a kérdésed, mert egyszer azt írod, h nem hazudik, egyszer meg azt, h hazudik.

Szerintem hagyj neki egy kicsivel több életteret!!!! Mint írtad minél több időd szeretnél vele tölteni. Csakhogy azt, hogy szinte mindig együtt vagytok, talán nehezen viseli. Néha mondjuk inkább a haverjaival lenne és ezért hazudik neked (ezt csak feltételezem, mert azt nem írtad, h pontosan miben is hazudik neked). A kapcsolatok nagy része éppen azért szokott tönkre menni, mert "megunják" egymást. Próbáld szerintem kicsit lazábban venni a dolgokat. Hidd el, nagyon jó érzés lesz, mikor ő fog keresni téged, mert már egy ideje nem találkoztatok.

2008. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, h sok srác szörnyen megbántott,és ez az elsö akivel hosszu kapcs. van, és bizti vmi szeretethiány alakult ki bennem, é akkor folyton hianyzik, meg szeretném h mellettem legyen.Nem hazudott, hanem eltitkol dolgokat, ami nekem nagyon rosszul esik. s ha rákérdek akkor hazudik...ami mégrosszabbul esik.nem tudom mit tegyek
2008. ápr. 23. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtaz az előző választ is. Én is éppen ilyen helyzetben vagyok. Azt próbáltam, hogy először is elvonatkoztatom a barátomat, azoktól, akik régebben magbántottak. Hiszen Ő teljesen más, Ő megérdemli, hogy bízzak benne. Persze, rosszul esik, ha valamit eltitkol és aztán kiderül, de emiatt érezze ő rosszul magát, nem? Az pedig, hogy hiányzik tök természetes, csak szerintem az sem jó, ha "megfojtod" a szereteteddel, mert éppen ez elől fog menekülni. Ezt az érzést magadban kellene tisztázni.
2008. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszi:) ezt jolesik hallani
2008. ápr. 23. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :-)
2008. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én abszolut megértelek. ugyanilyen helyzetben vagyok...és mit mondjak....szornyu érzés! az én párom is ilyen, és tudom, hogy nem fog változni, viszont az a bokkeno, hogy mi meg ilyenek vagyunk és sajnos mi sem fogunk változni. akármennyire is szeretitek egymást(mint ahogy mi), elobb-utobb nem lesz jo vége, hiszen sosem fogod tudni ezt elfogadni..még ha most erot is veszel magadon, és azt mondod: élje az életét, nem fogok már beleszolni, sem faggatni, stb.ez kb. 1-2 hétig fog tartani, utána megint urrá lesz rajtad az isemros érzés...ez egy mokuskerék. ha neked el kell fogadnod ot ilyennek akkor o is tegye meg érted, fogadja el, hogy annyira szereted, hogy minden percedet vele toltenéd..vagy ha nem is vagy vele, hivjon fel 1percre, hogy gondol rád..

én sok erot kívánok neked, és sikeres kuzdelmet az érzéseiddel!

szia

2008. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tade ***** válasza:
SZIA! Ne izgulj ezen!!Az 1. hozzaszolonak igaza van...nem vagytok összenove, mindenkinek megvan a maga elettere. Nezd, hogy konnyebb legyen....en 4 evig eltem tavkapcsolatban 900 km-re a baratomtol, ha en igy idegeskedtem volna mindenen mint te, mar reg fejbelottem volna magam, meg a parom is, hogy egy ilyen not valasztott...igaz o nagyon kivancsi termeszet es en is meg nehez is volt az a 4 ev, de tudtuk hol a hatar a kivancsisagban, mert megbiztunk egymasban es mindig oszintek voltunk....igaz voltak kegyes hazugsagok, ami termeszetes...mindenkinek megvannak a maga titkai...mar 1 eve, hogy egyutt elunk, de ugyanugy nekem is megvan az eletterem es neki is....igaz, hogy imadjuk egymast hisz 4 evig eltunk tavkapcsolatban....megsem logunk egymason minden percben...18 eves fejjel en is olyan voltam mint te...mikor megismertem a parom....de 5 ev alatt rajottem....felesleges idegeskedni....amit el akar mondani azt ugyis elmond...amit pedig nem akar, az nem tartozik ram..es ez forditva is igaz.kesz...Van egy mottom, ha megfogadod jo, ha nem ugyis jo te dontod el....Csak ugy viselkedj es banj a paroddal, ahogy neked is jol esne, ahogy veled viselkedne es banna....
2008. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért nem mond el dolgokat, mert nem akar balhét? hagyd élni egy kicsit és te is élj. Ne aggódj egy idő után benned is leül ez a folyton vele lennék dolog, csak a pasid győzze kivárni. Én azt mondom ne akarj mindenről tudni.Amit akar úgyis elmond, ha meg valami gubanc van úgyis megtudod! Nyugodj meg és élj egy kicsit te is!
2008. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!