Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritaa1 kérdése:

Mit tehetek ha a barátom hazudik és zsákutcába kerülök hogy leleplezzem? Kérlek írjatok választ, összevagyok tőrve.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt, voltak szebb és nehezebb idők, de májusban először votlunk együtt, utána elmondta mennyire szeret, pedig elötte csak félt, és nem nagyon mert előrrébb lépni. Egy hete kb véletlenül betudtam lépni a Facebook-jába, és a félelmem bebizonyosodott, egy lánnyal levelezget, akivel azelött meg akkor akart járni, mikor összejöttünk :( csak nem értem akkor mért velem jött össze :S a sors keze.. :S de közben írja nekem hogy mennyire szeret, most akkor hogy leplezzem le, hogy mondjam neki hogy tudok mindent (nem csalt meg, de már a gondolat is sokat jelent :S ) mert ha mondom neki, vagy letgadja, vagy önagamat hazudtolom emg azzal, hogy jopofizok már mióta, és közben csajokkal beszélget de oylan flörtölös formában.. :( kérlek segítsetek :( jha és még annyi, hgy egy hete kb újra visszatért az a formája, aki szeret is emg nem is, kevesebbet keres, kb semit :S néha ír, ha hív akkor megyek át, de ha van szabim, elötte megkérdezem és csak annyit mond hogy neki mindegy.
2011. júl. 27. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenykedésed fogja tönkretenni a kapcsolatot. Mi az, hogy elolvasod a magánlevelezését?


Amúgy vannak olyan fiúk akik flörtölősen beszélgetnek a lányokkal mindenféle különösebb indok nélkül. Az meg, hogy levelezget egy lánnyal még semmit sem jelent én is beszélgetek meg levelezek többel is, bókolok és flörtölök velük de ENNYI, mert a barátnőmet szeretem.


Persze ha konkrétan azt írta, hogy "mikor tali, hogy ismét lefeküdjünk?" akkor más, de a mondataidból azt vettem ki, hogy nem ez a helyzet.

2011. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 B.angel ***** válasza:
58%
Na a legtöbb válaszolótól itt kapni fogsz a kutakodásodért. Én nem ítéllek el érte. Nekem fél évig hazudott az exem, akivel 2 napja szakítottam. Jók a sejtéseim/megérzéseim, kénytelen voltam lebuktatni, meg lett az eredménye. Szerintem mondd el neki nyugodtan, hogy kutakodtál és hogy sajnálod, de féltél. És hogy magyarázza meg. Máshogy nem tudod csak úgy "leleplezni"... Sok sikert!
2011. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom, a "jópofizás" nem fog menni, mert az csak akkor működik, ha tényleg helyre tudod tenni magadban a dolgot és túl tudsz rajta lépni. Akkor meg csak az segít, ha tiszta vizet öntesz a pohárba. Így sem, úgysem érzed jól magad a bőrödben, akkor már érdemesebb könnyíteni a szíveden azzal, hogy megpróbálod megtudni tőle az igazat.
2011. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tudom mit érzel, kb ugyanebben a helyzetben voltam 1-2 hete. Nem akarom itt részletezni, ha érdekel írj privátban és beszélgethetünk erről. szívesen segítek :)
2011. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben egyelőre csak jobban figyelnék a barátomra, a viselkedésére, megpróbálnék többet vele lenni. Ha fennmarad a gyanú pár hónap múlva is, akkor rákérdeznék a dologra, de nem vádlóan...


"Az meg, hogy levelezget egy lánnyal még semmit sem jelent én is beszélgetek meg levelezek többel is, bókolok és flörtölök velük de ENNYI, mert a barátnőmet szeretem."

Egyrészt nem értem, hogy ez miért kell, a bókokat tartsátok meg az aktuális szerelemnek, ne ilyen mindenféle havernőcskék hallgassák/olvassák már őket! Másrészt bezzeg ha mi nők csináljuk ugyanezt más srácokkal, akkor jön a 'kitépem a gerincét' meg 'örülök, hogy barátkozol, de így ez már nekem sok, ne beszélgess többet xy-al' és a többi hasonló "kedvesség"...

24/L

2011. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Nemtudom milyen jogon lépsz be az adatlapjára, ez teljesen magán dolog, olyanm intha az sms-eidet kotorná. A másik meg hogy miért zavar ha leveleznek, mint mondtad 2 éve vaytok együtt, nemhiszem el hogy nembízol benne ennyire, mégha csapja is a szelt, teneked kell ismerned annyira hogy megcsalna e, vagy csak hülyül.

Következő amit tudsz tenni, ha tényleg nemcsalt meg és szeret, akkor mondogasd neki álló nap hogy te mennyire szereted éshogy te sose csalnád meg (magyarul mondd neki hogy ő a szent mindened) ha valami nemklappol azt az arcán is látni fogod, na az a gáz jele.

2011. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mit akarsz leleplezni? Azt, hogy szóba állt más lányokkal? Nem csalt meg! Sehol sem említed, hogy mit írnak egymásnak, de ehhez sem neked, nem nekünk semmi közünk! Amíg nem csinált semmit a beszélgetésen kívül, csak magadat égetnéd be!! Azt fogja látni a srác, hogy mennyire megbízhatatlan vagy és féltékeny! Ezek után biztosan nem maradna veled szívesen!
2011. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 B.angel ***** válasza:

A 24 éves lánynak igaza van!

A fiúk egyből.. mi az hogy így nézel rá, akkor miért nem mész oda, miért nem hagysz itt engem. Megverem, ha mégegyszer szóba állsz ezzel meg azzal... Pedig csak ártatlan beszélgetésbe bonyolódunk egy haverunkkal.

És miért is kéne flörtölni? Ha van párod, miért nem elégszel meg vele? Na mindegy! Tipikus pasi válasz volt .. nem tudom hány %-os válaszoló, de tudni fogod, hogy neked írtam

2011. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 B.angel ***** válasza:
ja nincs is %-od! :)
2011. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat, az a gáz, hogy én kezdeményeztem ő neki, annak idején hogy öszejöjjünk, és eleinte óckodott a dologtól, de arra fogtam hogy félős.. azis volt, de kicsit túlzásba vitte.. vagy csak a látszat..:S és nem csak úgy és oylanokat irt neki, ami csak bókolás lenne, hanem leírja mennyire szereti, mennyire hiányzik már neki, és talizzanak... :'( ez esett szarul :S mikor engem is alig akar áthívni hozzá, mindig én kérdezem hogy nha átmenjek?:S és néha az a válasz hogy nekem mindegy :( és máskor emg elmondja 5x egy nap hogy szeret :( de nem tudom hovatenni.. :(
2011. júl. 27. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!