Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritaa1 kérdése:

Mit tehetek ha a barátom hazudik és zsákutcába kerülök hogy leleplezzem? Kérlek írjatok választ, összevagyok tőrve.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt, voltak szebb és nehezebb idők, de májusban először votlunk együtt, utána elmondta mennyire szeret, pedig elötte csak félt, és nem nagyon mert előrrébb lépni. Egy hete kb véletlenül betudtam lépni a Facebook-jába, és a félelmem bebizonyosodott, egy lánnyal levelezget, akivel azelött meg akkor akart járni, mikor összejöttünk :( csak nem értem akkor mért velem jött össze :S a sors keze.. :S de közben írja nekem hogy mennyire szeret, most akkor hogy leplezzem le, hogy mondjam neki hogy tudok mindent (nem csalt meg, de már a gondolat is sokat jelent :S ) mert ha mondom neki, vagy letgadja, vagy önagamat hazudtolom emg azzal, hogy jopofizok már mióta, és közben csajokkal beszélget de oylan flörtölös formában.. :( kérlek segítsetek :( jha és még annyi, hgy egy hete kb újra visszatért az a formája, aki szeret is emg nem is, kevesebbet keres, kb semit :S néha ír, ha hív akkor megyek át, de ha van szabim, elötte megkérdezem és csak annyit mond hogy neki mindegy.
2011. júl. 27. 10:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
meg még annyit, hogy én bíztam benne, és véletlenül nyitottam meg.. kíváncsiság.. gondolom ismerős, és a sors balkeze.. :S
2011. júl. 27. 10:55
 12/17 B.angel ***** válasza:
100%
Hát ez nálam is így volt.. tudod google chrome.. megjegyzi az előzményeket és beírtam felülre, hogy ci..(citromail akart lenni) erre kidobott egy ilyet: cicalány szexchat, szexpartner kereső.hu... na tessék. és még én kutakodok utána. Az a baj, hogy néhány ember buta eltüntetni a bizonyítékokat. Ha félrenézni van fasza, meg agya, akkor ahhoz is legyen, hogy okosan csinálja nem? Na mindegy. A sors keze igen! Szakíts vele, amíg még jobban nem fog fájni ez az egész!
2011. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi gond azzal hogy megnézted a leveleit. Így legalább tisztán látsz... Amiket leírtál jelek, nem túl bíztatóak, a levelezésen kívüliek sem. Véleményem szerint ha van erőd és idegzeted hozzá akkor várj valamennyit és próbáld más módom lebuktatni, ne úgy hogy elmondod neki hogy meglested a levelezését. Ha már nem bírod akkor mondd el neki az igazat és vondd kérdőre.
2011. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
tegnap este a bnőmnek elküldtem a levelezéseit a csajokkal, és a bnőm pasija ott volt, és látta amit irtam, és a bnőm pasija emg az enyém, legjobb barátok..:S ma már néztem az üzeneteket, vhogy eltűnt minden gyínús üzenet..:D érdekes nem?! :) és miután kitörölte a barátom, írta hogy szeret, és vár rám, menjek át hozzá... :(
2011. júl. 27. 11:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor rájött hogy tudod. Szerintem legjobb lesz egyenesen beszélni vele, már úgyis tudjátok mindketten mi az igazság, nem érdemes egymás szemébe hazudni.
2011. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ne csináld...ne kutakodj...én így rontottam el 1 3és fél éves kapcsolatot.... szeret...nem csal meg...akkor noincs értelme nézni... amíg neked mondja h szeret és téged ölel át addig nincs baj... persze nem jó, ha másnak ír furcsa dolgokat... ha meg tudod tenni akkor csináld te is ezt úgy h megtudja...ha őt zavarni fogja te is megmondhatod h téged is zavar...de mindenképpen felejtsd el h nézed az üziket... az én párom megengedte h nézzem...elment külföldre dolgozni... 1szer megnéztem és találtam 1 elég érdekes dolgot... mondtam neki erre megváltoztatta a jelszavát ami még érdekessé tette a dolgot....ez miatt szakítottunk.... 1 tanácsot fogadj meg... ne nézd az üzeneteit.. ha rájön h nézed semmivel nem lesz jobb, max annyi h kitörli az üziket.. de attól azok még meglesznek...

19L 22F

2011. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A minap átmentem hozzá, és ültem az ágyon mellette, és elsírtam magam:S átölelt, annál jobban sírtam:S úgy éreztem nem szabad engednem:( és mondtam neki, láttam az üzeneteket, láttam mindent :S először elengedett, aztán fogta a fejét hogy mit tettem, hogy nem bizok benne..:S szerintem ez nemc sak hogy bízom e benne, hanem a kíváncsiság is. aztán én sírtam, ő meg elpakolta a cuccait, rendezkedett, és én sírtam és sírtam. anyukája meglátott, azt mondta neki hogy megnéztem az üzenteit, és a bűntudat miatt sírtam:S anyukája szemében elsüllyedtem.. mivel nem az igazat mondta el neki :S végül látta hogy már nem bírom, mondtam neki hogy hazamegyek. mondta hogy ne menjek, mert akkor vége a pillanatnak, és nem tudjuk megbeszélni. és megbeszéltük mi bánt és megígérte hogy többet nem fog lányokkal beszélni:S pedig én csak anniyt kértem hogy ilyen módon ne beszéljen velük:/ azóta egyik nap reggel belépett az övébe vki, és megváltoztatta a jelszavát:S mert mondtam hogy nem én voltam, akkor gondolta hogy biztos más is tudja :S de mondta hogy megmondja ha gonndolom, de mondtam hogy nem kell! szval helyreállt minden :)
2011. júl. 31. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!