Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tegyem jóvá ezt az egészet? Tényleg nagyon utálom magam, hogy ilyen voltam vele!

Figyelt kérdés
2011. október eleje körül "jöttem össze" ezzel a lánnyal, de csak szexkapcsolatra. Megláttam őt iskolába menet, felkerestem facebookon és elmondtam neki a szándékaimat (először úgy indult, hogy pénzért cserébe análszexel velem), aztán mikor az első együttléten túl lettünk jött a következő és így tovább. Decemberre már napi szinten találkoztunk és és hetente többször is volt szex. Szalagavatóra és karácsonyra ajándékokat is vásároltam neki. Aztán nem is tudom, hogy mikor, kb. február-március körül valami megváltozott. Egyre kevesebbet szexeltünk már, de még így is napi szinten találkozgattunk, de kb. úgy viselkedtünk, mint egy pár. Moziba jártunk, ebédelni, vacsorázni stb. Mostanra pedig már végképp nem tudom, hogy mi van köztünk. Ugyanúgy találkozgatunk, néha-néha van szex is, de én már régóta nem kezdeményezem, hogy szexeljünk. Jobban örülök annak, hogy ha mellettem van és érezhetem az illatát, ahogy veszi a levegőt stb. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé. És nagyon bánt az, hogy ennyire szemét módon bántam vele. Nem tudom, hogy ezt jóvá lehet-e tenni, de nagyon szeretném. Sokkal többet érdemel ez a lány ennél. Szerintetek mi lenne a legjobb, amit tehetnék?
2012. máj. 16. 00:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Én mindig azt mondom, hogy a legjobb, ha mindkét fél tudja mire számíthat a másiktól. És minthogy emberek vagyunk, ennek a legjobb eszköze a kommunikáció: mindent meg kell beszélni.


Ha azt teszed, amit javasoltam, azzal szerintem minden pohárba tiszta víz kerül. Kiderül:

- érez-e irántad valamit?

- lehet-e ebből komoly kapcsolat?

- (és, ami az előző kommentelők szemét leginkább szúrta) hajlandó-e miattad letérni erről a khhmmm... finoman szólva is kifogásolható útról? (bár nem arról van szó, hogy ezt életvitelszerűen csinálja, de akkor is furcsa egy lány részéről, ha belemegy ilyesmibe. Az anál része miatt nekem külön fura, mert a legtöbb lány (köztük én is) a pasijának több évnyi könyörgés után sem engedné)


Két eset van: vagy viszonozza az érzéseidet, és akkor minden megy tovább a régi kerékvágásban, vagy nem és akkor legalább megtudod, hogy csak a pénz és/vagy a szex kellett neki.


Nyilván az előző kommentelők sikítva rohannak falnak, ha olvassák, hogy szerintem egy nő a szeretett férfi kedvéért képes ilyen téren gyökeres változásra, ezért hozzáteszem, hogy tapasztalatból tudom, hogy van ilyen. Mert a nő - természetéből fakadóan - se hall se lát, ha szerelmes.


24/N

2012. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem van nála esélyed, de mindenképp beszélgetned kell erről vele! Lehet, hogy nála is megváltozott már azóta valami. De én eléggé szégyellném magam hasonló helyzetben...

Mindegy, a te döntésed!

Viszont én is a 9. válaszolóval értek egyet.

2012. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg a 9. válaszadónak! :)
2012. máj. 16. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!