Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tegyem jóvá ezt az egészet? Tényleg nagyon utálom magam, hogy ilyen voltam vele!

Figyelt kérdés
2011. október eleje körül "jöttem össze" ezzel a lánnyal, de csak szexkapcsolatra. Megláttam őt iskolába menet, felkerestem facebookon és elmondtam neki a szándékaimat (először úgy indult, hogy pénzért cserébe análszexel velem), aztán mikor az első együttléten túl lettünk jött a következő és így tovább. Decemberre már napi szinten találkoztunk és és hetente többször is volt szex. Szalagavatóra és karácsonyra ajándékokat is vásároltam neki. Aztán nem is tudom, hogy mikor, kb. február-március körül valami megváltozott. Egyre kevesebbet szexeltünk már, de még így is napi szinten találkozgattunk, de kb. úgy viselkedtünk, mint egy pár. Moziba jártunk, ebédelni, vacsorázni stb. Mostanra pedig már végképp nem tudom, hogy mi van köztünk. Ugyanúgy találkozgatunk, néha-néha van szex is, de én már régóta nem kezdeményezem, hogy szexeljünk. Jobban örülök annak, hogy ha mellettem van és érezhetem az illatát, ahogy veszi a levegőt stb. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé. És nagyon bánt az, hogy ennyire szemét módon bántam vele. Nem tudom, hogy ezt jóvá lehet-e tenni, de nagyon szeretném. Sokkal többet érdemel ez a lány ennél. Szerintetek mi lenne a legjobb, amit tehetnék?
2012. máj. 16. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Mondd el neki, hogy beleszerettél. Jó eséllyel viszonozni fogja.


24N

2012. máj. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem ennyire egyszerű. Te nő vagy. Szerintem át tudod érezni ezt a helyzetet. Te mit tennél a lány helyében?
2012. máj. 16. 01:38
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

"(először úgy indult, hogy pénzért cserébe análszexel velem)"


Te egy ilyen söpredéknek akarsz udvarolni? Ki tudja, amikor épp nem veled van, akkor ki kúrja rommá a farát, pénzért? Mekkora lúzer vagy.

2012. máj. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Figyelj! Ennek az egésznek azért volt egy kis előzménye, nem rögtön adta be a derekát...tehát nem söpredék...
2012. máj. 16. 01:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hahahh, LOL. Milyen könnyfakasztó sztori. Majd amikor meséled az unokáitoknak a kandalló előtt: -Tudjátok, amikor nagyanyátok először feküdt le velem, akkor még fizetnem kellett neki, de aztán rákapott az ízére..


Viccet félretéve: Téged komolyan bánt, hogy idézlek /szemét módon bántam vele/ Miért? Minden nővel úgy bánnak, amilyen bánásmódot megkövetel. Minden sértő szándék nélkül mondom, hogy ha csak úgy kapsz nőt, hogy fizetned kell neki, akkor legalább legyél észnél, tudd, hogy a szajhádat dugod és nem a kedvesedet. Normális nő úgy hajtott volna el a francba, hogy megbántad volna az ajánlatodat, de ez a kis k.urva rácsapott a lehetőségre, itt egy pénzes pali, kihasználom, amennyire lehet! És hát téged lehet, a jelek szerint. Tényleg pancser vagy, és még te sajnálod, hogy megbántottad ezt a kis csipkelelkű lányt, akinek "csak" annyi a bűne, hogy pénzért bárki betekinthet a fenekébe, mert nehogy azt gondold, hogy te különleges vagy, bárki másnak engedte volna, vagy lehet, hogy azelőtt és azóta is ebből él. Mindegy, vallj neki szerelmet, alázkodj meg egy prosti előtt.

2012. máj. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hiába szapulod, én tudom, hogy ő milyen is valójában. Tudom, hogy van lelke és igen is azért ment bele ebbe az egészben, mert bennem is van valami különleges!
2012. máj. 16. 02:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aham, a pénzed. Na, majd amikor rájössz, hogy hányszor adta el a testréseit rajtad kívül másoknak is, majd akkor emlékezz erősen, hogy micsoda szuper csaj ez. Sok sikert a szarvakhoz, már ha lehet ilyet mondani egy prostituált (egyik) kliensének.
2012. máj. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ő a pénzeden kívül lát benned valamit is.(na meg a jó szexet,mert biztos jó veled,ha még mindig szexeltek... ).Nem kellett volna fizetned neki,akkor elmondható lenne, hogy ez egy normális kapcsolat...
2012. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1: nem voltál szemét vele, korrekt üzleti megállapodást kötöttetek. Akkor lettél volna szemét vele, ha komoly kapcsolatot ígérsz, ehelyett megdugod, és otthagysz neki egy Deák Ferencet. Cseppet sem voltál szemét, szerintem nagyon is korrekt voltál.


2: te ismered a csajt, ha így érzel, mondd meg neki. Lehet, tényleg kialakult valami köztetek. Ha már amúgy sem fizetsz neki a szexért, akkor végső soron lehet, hogy tényleg a személyiséged van veled, de azért benne van, hogy neki a kötöttségek nélküli dolog jön be, és amint komolyabbra fordul, sikítva menekül majd. Mit nyerhetsz? Jó kapcsolatot. Mit veszíthetsz? Jó szexkapcsolatot, meg pofára eshetsz. Összességében nincs túl sok veszítenivalód szerintem, sz.al egy próbát megér.


3: azért óvatosan, mégiscsak úgy kaptad meg ezt a csajt, hogy pénzt ígértél a testéért, márpedig akármennyit is fizettél, a pénzért kapható csaj akkor is olcsó csaj. Mondhatod, hogy ismered a lelkét, de férfiak vagyunk, én is tudom, hogy a farkunk ilyenkor beleszól a döntéshozásba, mert kéri vissza a jó szexet. Bőven reális, hogy k*rvára nem ismered a csajt, csak a p*csöd követeli a legjobb puncit, amit valaha kapott (mondom ezt annak ellenére, hogy írtad, nem is a szexet igényled vele)!

2012. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hallgass a 9-es Válaszolóra!

2012. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!