Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hagyjam az egeszet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam az egeszet?

Figyelt kérdés
nehany hete ismertem meg egy sracot, kedvelem de olyan erzesem van mintha nem erdekelnem ot, a kapcsolat elejen ugy gondolom hogy egy pasinak udvarolni kell hogy a lany erezze hogy odavannak erte, jol gondolom? amikor felvetettem a temat, azt mondta hogy adjak idot neki, es hogy o akar engem, nem akar szakitani... mit tegyek???

2012. máj. 2. 19:20
 1/3 anonim válasza:
Várj egy kicsit hátha lép.
2012. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ööö.. szerintem hogy néhány hete ismersz valakit akkor az a pasitól eléggé gáz hogy azt mondja: Nem akar szakítani.. + tényleg nem neked kell rohanni, ha akar valamit majd fog lépni. Próbáld ki hogy nem foglalkozol vele, és ha ezek után is ő keresni fog, akkor tényleg érdekled. Adj neki azért egy kis időt, de általában ha egy pasi az elején azt mondja hogy nem, akkor abból általában tényleg nem lesz a végén is =/


Na de azért egy próbát biztos megér!! Én szurkolok hogy összejöjjön! :))


16/l

2012. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom :), megprobalok turelmes lenni, amugy mindig o keres, en szinte sosem...en is kivancsi vagyok mi alakul ki, de szeretnem erezni hogy fontos vagyok neki es akar engem...
2012. máj. 2. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!