Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Utálom magam .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Utálom magam .

Figyelt kérdés

Van egy pasi, nagyon szeretem...

Megszereztem a számát...Élőben meg telefonba se merek vele beszélni :(

Megkértem a barátnőmet, hogy hívja fel a telómról és mondja el, hogy szerelmes belé. (persze név nélkül.) Tudom, hogy nagyon gyerekes vagyok, de nem tudok mit csinálni...

Tegnap megint felhívtam...Vagyis rászántam magam, de amikor felvette, kinyomtam :(( Utánna meg ő hívogatott, persze úgy, hogy nem tudja ki vagyok, mert először rejtettről hívtuk...

Fél óra múlva megint rávettem magam, erre a nője vette fel és többet nem is próbálkoztam, mert a csaj tuti figyeli a telóját....

Annyira utálom magam :( Miért vagyok ilyen béna? Uramatyám:((((((((((

16/L



2012. máj. 7. 18:20
 1/8 anonim válasza:

Már ne is haragudj, de 1.: Nem is ismered, 2.: Te olyan srácra hajtasz akiről tudod, h. kapcsolatban van?

Szerintem ezért utáld magad, ne azért mert béna vagy, azt majd kinövöd. -.-"

2012. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem vagy béna, csak nagyon fiatal még. Majd idővel rájössz, hogy mindig jobb az őszinteség. Mondjuk akkor sem esik majd jobban, ha személyesen mondja el majd neked, de azért nem idegesítő, mint egy hívogatás. Mert hát valld be:ha veled csinálná ezt valaki, akkor idegesítene. A lényeg, mindig legyél őszinte. ha tetszik valaki, menj oda, és mondd meg neki. Mi a legrosszabb, amit mond? Hogy van valakije. 50-50 % esélyed van a sikerre és a bukásra is. :) Sok sikert
2012. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ismerem... Ismeretlent h hívogatnák szerinted?
2012. máj. 7. 18:26
 4/8 anonim válasza:
100%
Hívogatnák? NÁK?? Hívogatnék.
2012. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod? Egy újabb IQ bajnok, igazad van, én, mint egy tanácstalan kiírok 1 kérdést, erre itt kötekedsz... Ki kért meg rá? Szerintem senki...
2012. máj. 7. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül igaza van, valóban rosszul mondtad...
2012. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
úgy hívogatnád, h. le is írtad a kérdésben, h. MEGSZEREZTED a számát. -.-"
2012. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jaj, nehogy má' megsértődj, mert kijavítottam a helyesírásod, durcimurci morcos harcos. Egyébként az utánna 1 n-nel írandó. Utána.
2012. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!