Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Utálom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Utálom magam miatta

Figyelt kérdés
1,5 éve párkapcsolatba élek a barátommal (19/F) csak hétvégén tudunk együtt lenni mert nem egy városba járunk iskolába. hétközben interneten tartjuk a kapcsolatot, de elég sokszor összekapunk, de mikor együtt vagyunk hétvégén minden tökéletes. na mármost én időközben kb 3-4 hónapja beleszerettem valaki másba is akivel am. is nagyon jóba vagyok. Ő is tudja h mit érzek és kiderült h volt idő mikor ő is többet érzett irántam mint barátság. nagyon gyűlölöm magam emiatt a helyzet miatt. úgy érzem nem szerettem eléggé a barátomat ha egyszer beletudtam szeretni másba is, de a másik illetőt sem szeretem annyira h otthagyjam érte a 1,5es kapcsolatomat. De érzelmileg meg mégiscsak úgy érzem h nagyon nagyon szeretem mindkettőt. nagyon kétségbe vagyok esve h most mit csináljak? 18/L
2012. ápr. 10. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el azt a srácot,akit 3-4 hónapja ismersz,és koncentrálj a barátodra.:)
2012. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De őt is szeretem és minden nap látom. legjobb barátom már 4 éve. jah és egyébként nem fiú. :$
2012. ápr. 10. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
És a barátod tudja,hogy a másik nem iránt is vonzódsz?
2012. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen
2012. ápr. 10. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Értem . egyébként ugyanaz vagyok,végig.:)

és az a lány most is többet érez irántad mint barátság?Bár szerintem kár lenne elrontani a barátságodat,nameg a szerelmedet is.

2012. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig a biztosabb a jobb.:)
2012. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez fogós kérdés, nehéz dolog.

Mert vajon egy lapra lehet tenni a lány barátodat meg a pasidat?

Ha 'neadjisten' megcsalnád a fiúd vele, akkor az ő ugyanolyannak tekintené, mintha egy másik sráccal tetted volna?

19/L

2012. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nah látod ez egy nagyon jó kérdés
2012. ápr. 10. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,szerintem.
2012. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!